• Головна
  • Київстар в Ужгороді оновив мережу зв’язку
Партнерський матеріал
13:11, 4 вересня 2020 р.

Київстар в Ужгороді оновив мережу зв’язку

Партнерський матеріал

Оператор модернізував 10 базових станцій мережі GSM900 в Ужгороді, оновивши їх до рівня 4G.  Це дозволить покращити якість звязку  та передачі даних як на відкритому просторі, так і у приміщеннях.

Київстар продовжує будувати мережі 4G на Закарпатті, щоб забезпечити місцеве населення та гостей регіону швидкісним мобільним інтернетом. Так, відсьогодні Київстар оновив одразу 10 базових станцій в місті Ужгород, налаштувавши їх з GSM900 на LTE900.  

Київстар перший серед мобільних операторів, модернізував мережу зв’язку в Ужгороді до рівня 4G.

Відтепер зв’язок для усіх абонентів, які користуються послугами мобільного інтернету на території міста, покращиться.  Зокрема, це стосується якості зв’язку в районі місцевого аеропорту, на території Ужгородського замку, Боздоського парку, вулиць Капушанська, Грушевського, районі Сторожинці, тощо.

Оператор інвестував в оновлення базових станцій в м.Ужгород понад 2 мільйони гривень. Нагадаємо, що в липні 2020 року Київстар розпочав масштабну модернізацію мережі зв’язку в Україні. Роботи розпочались із Закарпатської області, де компанія оновила 170 базових станцій з GSM900 на LTE900/4G.   

На сьогодні у Закарпатській області зв’язок 4G присутній у 400 населених пунктів, де проживає більше 80% населення області.

Збільшення території покриття 4G стало можливим завдяки використанню частот діапазону 900 МГц, які дозволяють мобільним операторам швидше охоплювати зв’язком малонаселені території. З цією метою у  липні 2020 оператори мобільного зв’язку розпочали обмін частотами (рефармінг) в діапазоні 900 МГц.  

Рефармінг радіочастот відбувся завдяки конструктивній позиції компанії Київстар, яка добровільно відмовилась від частини свого діапазону. Це дало можливість телеком регулятору перерозподілити додатковий спектр між іншими мобільними операторами, щоб вони отримали суцільні смуги радіочастот для розвитку 4G/LTE по всій Україні.

Київстар продовжує збільшувати 4G покриття також в інших діапазонах – 1800 МГц і 2600 МГц. Від  початку 2020 року оператор підключив до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE майже 6 тисяч населених пунктів.  А за два роки розвитку  4G  доступ до швидкісного мобільного інтернету від Київстар забезпечено в 15 тисячах населених пунктів.

У планах компанії  за два роки  надавати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету для 90% населення України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...