На Закарпатті успішно стартувала виборча кампанія найпотужнішої політичної сили «Слуга Народу»

Офіційно виборча кампанія місцевих виборів почнеться 5 вересня, але де – факто, вже можна констатувати - передвиборчі перегони стартували. Місцеві вибори 2020 суттєво відрізняються від попередніх. Ці вибори будуть організовуватися на новій територіальній основі, за новою виборчою системою і новою гендерною квотою. Отже, обираємо місцеву владу і вперше обираємо депутатів до рад усіх рівнів від громад.

Тому, «Слуга Народу» свою кампанію на відміну від інших політичних сил веде безпосередньо серед народу. Зустрічі з виборцями, зустрічі з бажаючими долучитися до команди, відкриття офісів – штабів, представлення членів команди, знайомство з потенційними кандидатами в кандидати та, найважливіше, вивчення локальних проблем кожної ОТГ, кожного села, селища, міста і, відповідно, в цілому проблем краю.

На Закарпатті успішно стартувала виборча кампанія найпотужнішої політичної сили «Слуга Народу», фото-1

Згідно практично усіх соціологічних досліджень, які проводяться, політична сила «Слуга Народу» має найвищий рейтинг – близько 25 % серед тих, хто вже визначився і піде на вибори. Найбільша підтримка партії дозволяє прогнозувати і найбільшу кількість мандатів. Голова виборчого штабу, народний депутат України Михайло Лаба націлений на результат - більшість в обласній раді буде утворена з депутатів«Слуга Народу»

- За рік роботи в команді, я переконався, що при чіткій, послідовній командній роботі, можна робити великі конкретні справи. Наприклад, команда народних депутатів від «Слуга Народу» знає, що при будь-яких дискусіях, ми завжди спиралися на волю людей. Ми відчутно змінили початковий проект земельної реформи, врахувавши позицію фермерів та інших громадян. Ми дослухалися до лікарів і внесли зміни у медичну реформу. Ми відтермінували окремі податкові ініціативи, щоб полегшити малому бізнесу життя у період світової кризи. Ми - перші, хто запровадив дешеві кредити малому бізнесу, у тому числі і пільгові кредити ФОПам з дітьми. Нас не хвилює, що скажуть про наші дії теоретики, або ті, хто від виборів до виборів живе обіцянками. Наша мета, сформувати потужну команду на місцевому рівні, яка буде працювати з депутатами Верховної Ради, програмами Президента Зеленського та Уряду. Ми спираємося на думку людей та своє бачення майбутньої Закарпаття та України. Тому, у цій кампанії важливо, щоб ті люди, які стануть депутатами від «Слуга Народу» усіх рівнів, головами ОТГ, мерами - насправді хотіли розвитку, не були причетні ні до яких корупційних складових.

Вже сьогодні очевидно, що правляча більшість у ВРУ «Слуги Народу» увійде в історію темпами роботи та самовідданістю депутатів. Усім відомий «турборежим», завдяки якому був запущений механізм швидких і важливих законодавчих змін. Усе це є очевидним фактом для виборців, що «Слуга Народу» - працює для народу. У нашій команді не було жодного грубого порушення регламенту при ухваленні законів. Старі політики з «окопів опозиції» постійно провокували нас на порушення регламенту – з тим, щоб потім оскаржити закон у Конституційному суді. Проте - «слуги народу» не повелися.Жодного корупційного звинувачення чи підозри. Жодного популістського закону–усі закони ухвалювалися із розрахунком на те, чи спроможна держава їх виконати. За такими принципами роботи, тільки збалансований підхід та швидке розв’язання проблеми в області будуть працювати і майбутні депутати усіх рівнів від ПП «Слуга Народу».

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

закарпаття вибори слуга народу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
595 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі