«Слуги» об'їхали Закарпаття

Успішно пройшли прийоми громадян Закарпатського обласного осередку партії «Слуга Народу» – Ігоря Кривошеєва, Михайла Лаби, Анатолія Костюха та Андрія Жупанина. Так, протягом власної відпустки, минулого тижня, нардепи відвідали 10 районів області, а саме: Перечинський, Мукачівський, Берегівський, Виноградівський, Свалявський, Воловецький,  Міжгірський, Тячівський, Рахівський, Великоберезнянський тощо.

Основною проблемою є неналежне виконання своїх повноважень депутатами міських та сільських рад, що зумовлює необхідність перезавантаження місцевої влади шляхом проведення місцевих виборів. І як зазначає Ігор Кривошеєв: «Ми будемо керуватися виключно думкою народу, тобто в кожній громаді потенційний кандидат, який хоче представляти інтереси людей, повинен мати їх максимальну підтримку»

Більшість жителів сприймають візит нардепів як щось незвичне, адже останні дійсно провели живе спілкування з громадянами, вислухали всіх і шукали рішення навіть для дрібних питань. Також народні обранці оглянули не тільки перспективні, а й найбільш проблемні об’єкти в районах. До прикладу, побувавши у с. Кваси (Рахівського району), народні депутати зіштовхнулись з давно наболілою проблемою жителів – аварійною школою, майже без побутових умов.

До народних обранців зі своїми питаннями та проблемами звертались жителі районів з колективними та особистими зверненнями. Вирішення окремих питань, що потребують з’ясування, узято на особистий контроль того депутата, який безпосередньо працює із певним напрямком. Варто зазначити, що кожен депутат «Слуга Народу» Закарпаття перебуває у комітетах, які відповідають за найбільш конфліктні сфери життя населення, зокрема: Ігор Кривошеєв – Комітет з питань екологічної політики та природокористування, Михайло Лаба – Комітет з питань бюджету, Андрій Жупанин і Анатолій Костюх – Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Найбільше запитань представлено в економічній, соціальній, медичній сферах. Створення ОТГ -це кардинально-позитивний крок до змін, і цей процес вніс свої корективи у забезпечення соціального обслуговування всіх категорій населення, особливо найбільш вразливих. Варто зауважити, ускладнені соціальні проблеми населення, зумовлені епідеміологічною ситуацією, стали найбільш поширені, зокрема: допомога матерям-одиначкам та багатодітним матерям, надання їм відповідних пільг та послуг, перегляд пенсій за віком та ін.

Також жителі надали свої пропозиції щодо створення більш привабливих умов для розвитку туризму у районах та залучення ресурсів для розвитку громади.

Організація зворотнього зв’язку влади та громадськості є одним з найбільш дієвих методів та впевненим кроком до позитивних трансформацій всіх сфер суспільного життя області.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

закарпаття слуга народу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
324 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі