• Головна
  • Дві найбільші угорські організації Закарпаття ідуть на місцеві вибори порізно (ЗАЯВА)
09:52, 13 серпня 2020 р.

Дві найбільші угорські організації Закарпаття ідуть на місцеві вибори порізно (ЗАЯВА)

Як повідомляв Сайт міста Ужгорода раніше, Демократичний союз угорців України (UMDSZ) намагався об'єднати зусилля із Партією угорців України (KMKSZ) для спільної участі у місцевих виборах.

Однак, на жаль, KMKSZ пропозицію об'єднатися не прийняло. Відтак найбільші організації угорців Закарпаття ідуть на вибори окремо.

Демократичний союз угорців України опублікував заяву, у якій  висловлює жаль з приводу того, що Партія угорців України (KMKSZ) прийняла таке рішення:

"Заява правління ДСУУ

11 серпня нами отримано письмову позицію Товариства угорської культури Закарпаття (ТУКЗ) стосовно нашої пропозиції відносно співпраці та спільної участі на всіх рівнях у виборах 2020 року. Суть бачення ТУКЗ полягає в тому, що  по районах та територіальних громадах, в яких угорці складають відчутну силу, обидві організації повинні виступити окремо, а співпрацювати доцільно тільки там, де потрапляння в органи самоврядування є сумнівним. Вважаємо, що вести кілька тижнів перемовини про те, хто і яким чином виступатиме окремо на виборах, багато сенсу нема, особливо якщо враховувати, що ТУКЗ з цього приводу має чітку позицію, якою не збирається поступатись.

Рішення, сформульоване  керівництвом ТУКЗ, згідно з яким  можливість і відповідальність потенційної регіональної взаємодії делегуватиметься місцевим організаційним структурам, в будь-якому випадку є дивним, адже право на прийняття політичних рішень в усіх випадках правління Товариства залишає за собою. Поряд з цим вважаємо необхідним нагадати, що подібний підхід, наражаючись на  окремі регіональні інтереси, у 2015 році призвів до катастрофічних наслідків в плані угорсько-угорської співпраці в усіх районах, де мешкали угорці.

Зі свого боку висловлюємо жаль з приводу того, що ТУКЗ прийняла таке рішення. Вважаємо, що участь угорських партій у виборах окремими списками є великою помилкою, яка не служить інтересам закарпатських угорців.

Демократична спілка угорців України – Демократична партія угорців України зі свого боку братиме участь у виборах 2020 року до органів місцевого самоврядування, а тому на розпочала роботу на всіх рівнях по висуненню кандидатів на виборчі посади і формуванню виборчих списків. 

Правління ДСУУ

Берегово, 12 серпня 2020 року"

Опубліковано: https://kiszo.net/2020/08/12/az-umdsz-elnoksegenek-nyilatkozata-2/

#вибори #угорські партії #ДСУУ #ТУКЗ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...