• Головна
  • КПП «Лубня-Волосате» стане першою відкритою «брамою» між Європою та Закарпаттям, - голова підкомітету з питань туризму
11:30, 7 серпня 2020 р.

КПП «Лубня-Волосате» стане першою відкритою «брамою» між Європою та Закарпаттям, - голова підкомітету з питань туризму

В Ужгороді обговорили посткарантинні наслідки для туризму Закарпаття та головні шляхи його розвитку.

Найголовнішим досягненням Закарпатської туристичної організації, за словами експерта з туризму Федора Шандора, стало те, що влада звернула увагу на наш край та сприяла його розвитку.

Головним питанням, яке обговорювали експерти, стало відкриття контрольно-пропускного пункту на українсько-польському кордоні «Лубня-Волосате».

«Це контрольно-пропускний пункт, який працюватиме на туризм. Люди гуляють горами і хочуть потрапити сюди, але впираються в кордон. А повинні мати змогу безперешкодно потрапити до України», - зазначив Дмитро Нальотов - народний депутат України 9-го скликання, голова підкомітету з питань туризму та курортів.

За його словами, КПП «Лубня-Волосате» стане першою відкритою «брамою» між Європою та Закарпаттям.Туристичні родзинки Закарпаття перенасичені, туди їздять тисячі людей, а от не менші цікаві, але менш «розкручені» місця залишаються поза увагою.

«Перехід «Лубня-Волосате» знаходиться на території Ужанського національного парку. Це місце, яке не дуже знають туристи, але, найголовніше, що за 10 кілометрів від цього місця – великий європейський туристичний шлях, який впирається в кордон. Якщо ми відкриємо для них «двері», то ці 300 тисяч туристів зможуть піти і до нас», - наголосив Нальотов.

Але, для успішної реалізації проекту, потрібна ще інфраструктура: готелі. Хостели, ресторани, дороги та екскурсійні маршрути.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#туризм #кпп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...