Надійні та місткі пакети із прорізною ручкою замовляли? Компанія МПАК – ваш надійний помічник! Великий вибір, приємні ціни та відмінне обслуговування

Робота великої кількості фірмових магазинів дуже тісно пов'язана із використанням такого виду поліетиленової упаковки як пакети з прорізною ручкою. Досить часто для кращої пізнаваності торгових марок на пакети наносять спеціальні фірмові логотипи. Це порівняно недорогий вид реклами котрий дає можливість залучити доволі велику кількість потенційних клієнтів причому за досить малу суму коштів.

Виглядають такі пакети з прорізною ручкою досить привабливо й солідно. Їх можна фарбувати в будь-який колір, а також наносити яскравий насичений та привертаючий увагу оточуючих логотип.

Основні особливості пакетів з прорізною ручкою

Надійні та місткі пакети із прорізною ручкою замовляли? Компанія МПАК – ваш надійний помічник! Великий вибір, приємні ціни та відмінне обсл..., фото-1

До переліку головних особливостей такого виду пакування в обов'язковому порядку варто віднести наступні:

  • можливість за рахунок верхнього відвороту та посиленої ручки суттєво збільшити вантажопідйомність;
  • велика місткість внаслідок такого типу складання;
  • навіть багаторазове використання дозволяє пакету зберігати його початкову форму;
  • якщо нанести на пакет з прорізною ручкою логотип компанії, він автоматично перетворюється в хороший носії реклами.

Де саме можна замовити надійні пакети з прорізною ручкою?

Самі по собі пакети із прорізною ручкою – це один із найбільш презентабельних типів виробів призначених для перенесення різних речей. Відмінною рисою такої продукції є її прямокутна форма. Використовувати такі поліетиленові пакети можна не лише для презентації різноманітних продуктів на виставках, але й в якості чудово атрибуту подарункового набору.

Крім того, пакети успішно використовують в цілях пакування не дуже габаритних предметів: одягу, книг, косметики та ін. Проте навіть не дивлячись на всі ці застосування головною метою таких виробів є втілення в життя яскравої та ефективної іміджевої рекламної кампанії.

Для того аби замовити якісні пакети банани зовсім не обов'язково починати пошуки стаціонарних offline-магазинів. Крім того не потрібно довго й даремно витрачати час на пошуки в мережі Інтернет. Просто зверніться до послуг сучасної української компанії МПАК, котра дійсно знає як порадувати замовників добротним продуктом причому по демократичній ціні. Для того аби більш детально познайомитися з компанією та її продукцією, запрошуємо вас відвідати – www.mpak.ua/ua.

Чому саме варто замовити пакети з прорізною ручкою від МПАК?

Якщо говорити про особливості пакетів з різною ручкою або як їх ще називають банан, виробництва популярної в Україні компанії МПАК, то серед основних варто відзначити:

  • можливість замовлення пакетів будь-якого розміру (починаючи із 20*25 см, та закінчуючи 74*55 см);
  • можливість індивідуального підбору товщини плівки та її колірної гамми;
  • в процесі виробництва пакетів використовується глянцевий і гладкий або ж матовий поліетилен, котрий шелестить;
  • для того аби збільшити вантажопідйомність досить замовити додаткові верхній підворіт;
  • завдяки наявності спеціальної складки на дні пакету, йому характерна хороша місткість.

До речі якщо на пакет добавити логотип він стане відмінним засобом для реклами (широке розмаїття наявних у процесі виготовлення пакетів відтінків, дозволить виконувати на поверхні виробів барвисті, яскраві та чіткі малюнки). Крім того такі пакети можна використовувати багаторазово. Завдяки використаним в процесі виготовлення якісним полімерним матеріалам, пакети з поліетилену цього типу зберігають свою форму та відмінний виглядають на протязі тривалого часу.

Ви ще не оформили своє замовлення? Тоді не гайте даремно часу та мерщій телефонуйте +38 (044) 227-04-60, +38 (096) 449-57-25, +38 (050) 594-01-60 або ж пишіть спеціалістам компанії на e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
22 перегляди у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі