• Головна
  • Чому «АТБ» є надзвичайно важливим бізнесом для нашого Закарпаття
Новини компаній
16:10, 5 серпня 2020 р.

Чому «АТБ» є надзвичайно важливим бізнесом для нашого Закарпаття

Новини компаній

Рівень життя населення, у тому числі й у нас на Закарпатті, багато в чому залежить від проєктів та ініціатив, які фінансують з бюджету. Через це бізнес, що справно сплачує податки, робить серйозний внесок у наш добробут і комфорт. Наочним прикладом може бути діяльність багаторічного лідера української роздрібної торгівлі – «АТБ». Компанія зуміла в нинішньому складному році побити свій рекорд щодо обсягу сплати податків і зборів. Тільки за шість місяців 2020-го ця корпорація перерахувала до бюджетів усіх рівнів, у тому числі й до міську скарбниці нашого Ужгорода, 7,57 млрд грн. (разом із митними платежами та ЄСВ). Згідно з інформацією з відкритих джерел це на 32,5% більше за показник аналогічного періоду минулого року.

Чому «АТБ» є надзвичайно важливим бізнесом для нашого Закарпаття, фото-1

«Цей рік, незважаючи на надзвичайно складні обставини, в яких опинився бізнес через пандемію коронавірусу, корпорація «АТБ» проходить впевнено, залишаючись лідером ринку й одним із найбільших платників податків в Україні. Можу навести два приклади:

– сума сплачених нами податків за пів року в три рази перевищує річний (!) бюджет таких міст, як Суми, Херсон, Черкаси, Тернопіль, Луцьк;

– сплачені нами за перше півріччя податки в два рази перевищують суму державних інвестицій у будівництво нового аеропорту в Дніпрі.

Коли запитують, що таке соціально відповідальний і патріотичний бізнес, для мене відповідь очевидна. Це не тільки благодійні проєкти, соціальні ініціативи, інвестиції, нові робочі місця. По-перше, це прозора та системна діяльність бізнесу в наших економічних реаліях. По-друге, ефективне використання зроблених бізнесом інвестицій органами центральної та місцевої влади», – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Такі високі темпи зростання бюджетних платежів компанія демонструє вже кілька років поспіль, а за підсумками 2019-го посіла перше місце в галузі серед 100 найбільших представників бізнесу щодо обсягу перерахованих платежів до бюджетів усіх рівнів.

Чому «АТБ» є надзвичайно важливим бізнесом для нашого Закарпаття, фото-2

Корпорація «АТБ» є однією з найпрозоріших і найвідкритіших в Україні. Минулого року до бюджетів різних рівнів і спецфондів вона перерахувала 12,6 млрд грн., що на 34% перевищило показники попереднього періоду.

«АТБ» безперебійно забезпечує майже чотири мільйони громадян якісними продуктами за доступними цінами. Вартість будь-якого товару у 1137 супермаркетах цієї торговельної мережі завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Магазини лідера українського ритейлу сьогодні працюють у 293 населених пунктах 24 областей країни, включаючи й Закарпатську. Асортимент таких дискаунтерів перевищує 3,5 тис. найменувань. Це гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Приблизно третину становить продукція власних торгових марок.

Піклуючись про безпеку мільйонів постійних клієнтів, компанія відкрила принципово новий для українського ринку напрямок ритейлу – з'явився перший продуктовий онлайн-магазин «АТБ» повного циклу. Весь процес від замовлення необхідних товарів до отримання займає менше однієї години. Крім того, почали працювати сервіси попереднього замовлення й адресної доставки продуктів. Це дозволило багатьом мільйонам громадян, у тому числі й мешканцям нашого старовинного міста, не знати дефіциту якісних продуктів і при цьому економити кошти сімейного бюджету.

Чому «АТБ» є надзвичайно важливим бізнесом для нашого Закарпаття, фото-3

Компанія «АТБ» зуміла значно збільшити товарообіг і вже перерахувала 4,83 млрд грн. податків до державного бюджету, 1,62 млрд грн. – до місцевих бюджетів, а 1,12 млрд грн. – до цільових фондів. Після реформи децентралізації чимала частина сплачених відповідальним бізнесом грошей залишається на місцях. Це дуже важливо, адже ці кошти спрямовують на боротьбу з пандемією, ремонт доріг, шкіл, лікарень, будівництво парків, мостів тощо. Крім того, вони йдуть на зарплати працівникам бюджетної сфери, пенсії, соціальні виплати. Отже, кожна компанія, яка працює відкрито та наповнює бюджет, робить свій внесок у формування гідного рівня нашого життя.

Зважаючи на те, що останніми роками «АТБ» активно розширює власну мережу саме у наших західних областях, місцева влада отримає потужний фінансовий ресурс для розвитку регіону.

Автор: Марія Сухомлин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...