• Головна
  • Ноу-хау на Народній: біля будівлі Закарпатської ОДА почав функціонувати «Відкритий офіс» (ВІДЕО)
20:50, 4 серпня 2020 р.

Ноу-хау на Народній: біля будівлі Закарпатської ОДА почав функціонувати «Відкритий офіс» (ВІДЕО)

В Ужгороді біля будівлі Закарпатської ОДА розпочав роботу Відкритий офіс «Створюємо майбутнє Закарпатської області». Про це йдеться у повідомленні облдержадміністрації на сторінці Facebook, передає «Сайт міста Ужгород».

Проєкт був ініційований головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим і передбачає розвиток двох напрямків – Великого консультативного центру та Культурного простору.

За повідомленням обласної державної адміністрації, кожен бажаючий зможе безкоштовно отримати інформацію щодо галузі, яка його цікавить. Зокрема, консультуватимуть з питань розвитку підприємництва та місцевих виробників, підтримки проєктів міжнародної технічної допомоги. Ініціатива також спрямована на забезпечення комунікативної відкритості структурних підрозділів Закарпатської ОДА.

З метою популяризації та створення позитивного іміджу Закарпаття функціонуватиме Культурний простір, який передбачає реалізацію відкритих діалогів, заходів з розвитку внутрішнього туризму, спорту, виставок, творчих вечорів, дегустацій та презентацій продукції місцевих виробників, лекцій та майстер-класів.

«Ми запрошуємо всіх на цей майданчик. Він безоплатний, ним можна користуватися, розподіляти навантаження по часу, враховуючи, коли у нас семінари, коли заняття. І всі, хто виявить бажання, може активно і з користю проводити тут свій час», – зазначив у презентаційному ролику Олексій Петров.

Фактично «Відкритий офіс» – це місце для концентрації думок та ідей, які можна обговорити, доопрацювати і в підсумку втілити з метою галузевого розвитку Закарпаття, інтеграції тут передового досвіду та напрацювання свого власного стратегічного бачення майбутнього.

Сайт міста Ужгород

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#офіс #ОДА #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...