• Головна
  • Черг на кордоні не уникнути: Румунія надала додаткові дозволи для перевізників
12:40, 29 липня 2020 р.

Черг на кордоні не уникнути: Румунія надала додаткові дозволи для перевізників

Крім Румунії додаткові дозволи надала і Польща, але у два рази менше. Про це повідомляє Mukachevo.net.

Міністерство транспорту, інфраструктури та зв’язку Румунії передало 8 000 бланків додаткових дозволів для українських автоперевізників на 2020 рік, які найближчим часом будуть доступні для оформлення українським перевізникам в пунктах видачі дозволів.

З 8 000 дозволів українські перевізники матимуть 3 000 дозволів для двосторонніх та транзитних перевезень та 5 000 дозволів для транзитних перевезень.

За інформацією щодо оформлення бланків слідкуйте на офіційному вебсайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

В надзвичайно короткі терміни дозволи було доставлено з Бухаресту до Києва, за що окремо хочу подякувати всім причетним до цього процесу.

Також, станом на сьогодні 4 711 додаткових дозволів Республіки Польща було доставлено до Посольства України у Варшаві, які найближчим часом буде доставлено до України.

З них: універсальних дозволів Євро-3 - 2 817, універсальних дозволів Євро-4 – 452 та універсальних дозволи Євро-5 - 1 442.

Міністерство інфраструктури України продовжує діалог з Міністерством інфраструктури Республіки Польща щодо організації двосторонніх переговорів під час яких буде детально обговорено питання співробітництва в галузі автомобільного транспорту, в першу чергу, щодо досягнення консенсусу в питанні збільшення квоти дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевізники #дозволи #румунія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...