• Головна
  • Коли починати навчати дитину англійської?
Новини компаній
11:00, 23 липня 2020 р.

Коли починати навчати дитину англійської?

Новини компаній
Коли починати навчати дитину англійської?, фото-1

Все частіше батьки задаються Вопрс, когд анужно прищеплювати дітям любов до іноземних мов. Скільки мов дитина може освоїти? З якого віку починати?

Не секрет, що діти вивчають іноземні мови в три рази швидше, ніж дорослі. Це обумовлено роботою мозку, адже дітям треба за короткий період часу навчитися багатьом навичкам і отримати багато знань. З іншого боку в міру свого віку дітки просто не можуть довго концентруватися на одному виді занять. Також у них немає такої сильної мотивації, як у дорослих.

Спираючись на вікові особливості дітей, коли ж починати? Ми звернулися з цим питанням до досвідченим викладачам, які представляють курси англійської в Одесі Ораторіка.

У віці 2,5-3,5 року у дітей сенситивний період розвитку мови. У цьому віці можна закласти фундамент для правильної вимови англійською, але не більше. Нема необхідності наймати репетиторів або водити на курси в цьому віці, адже слухати іноземців, їх акцент і манеру можна спокійно вдома з будь-якого гаджета, тобто процес «навчання» в 2,5-3,5 року батьки цілком можуть організувати самі.

В період 4-6 років навчання англійській - малоефективно, хоча навчання в цьому віці дуже рекламується і заохочується. Все тому що, що в цьому віці дітей розвиває гра. Але цей вік можна використовувати, щоб прищеплювати любов до іноземної мови, щоб потім дитина згадував своє почуття захоплення від англійських пісеньок або ігор зі словами.

У 7 років у дитини підключається до процесів розвитку крім ігор ще й навчання. Викладачі школи англійської в Одесі Ораторіка рекомендують не змушувати дитину вчити англійську, а зацікавити, спираючись на захоплення дитини.

Коли починати навчати дитину англійської?, фото-2

У віці 7-8 років не обов'язково дитини записувати на курси або до викладача. Батьки цілком можуть допомогти дитині вивчити основні фрази, слова, які оточують дитину і починати об'єднувати це в пропозиції, якщо самі володіють англійською на рівні А1-А2.

До речі, курси англійської в Одесі Ораторіка пропонують не тільки навчання в офісах, але і онлайн-навчання для дорослих індивідуально і в групах.

Повертаючись до теми англійської для дітей, віком 12-13 років варто записати вашої дитини на курси англійської для підлітків. Це той вік, коли дуже швидко і ефективно підліток вбирає розмовну мову. Не пропустіть цей період, якщо хочете, щоб уже через рік-півтора ваша дитина вільно говорив англійською. Також в цьому віці спокійно можна додавати вивчення другої іноземної мови. При цьому для підлітка важливо навчатися в групі, так як він відчуває себе в компанії однодумців, також вчиться спілкуватися англійською з однолітками. Просто займаючись з репетитором цей ефект втрачається.

Вивчення іноземних мов корисно в будь-якому віці, але діти вчаться в рази швидше і те, що навчаючи в дитячому і підлітковому віці, запам'ятовують на все життя. Закладіть фундамент успішного майбутнього вашої дитини, почавши процес навчання іноземної мови. Щоб підліток міг вивчати англійську в своєму смартфоні, будуть корисні «Додатки для вивчення англійської».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...