• Головна
  • Страхування автомобіля ОСАГО - чому воно того варте?
Реклама
15:45, 20 червня 2020 р.

Страхування автомобіля ОСАГО - чому воно того варте?

Реклама

Щороку ви чуєте про зростання цін на страхування автомобіля. Вже купуючи автомобіль, ви хочете знати, скільки коштуватиме процедура. Слід враховувати, що деякі поліси є обов'язковими, а інші можна придбати добровільно.

Види полісів для автомобіля

Обов’язкове страхування автомашини ОСАГО на сайті https://oh.ua/osago/uzhgorod/- це страхування цивільної відповідальності, а інші - добровільні. Що потрібно знати про ці види:

1. OC - страхування водія, який є винуватцем ДТП, покриває збитки, заподіяні іншому учаснику дорожнього руху. Особа, яка спричинила зіткнення, не повинна покривати витрати на ремонт автомобіля потерпілого. Обсяг відповідальності у кожної компанії однаковий та обумовлений положеннями закону. Страхування відповідальності більше 14 днів не пов’язане із сплатою фінансового штрафу.

2. АС - це добровільне страхування. Політика полягає у захисті інтересів власника автотранспорту. Страховик покриває витрати на ремонт транспортного засобу незалежно від того, хто винен у зіткненні (іноді власник повинен покрити частину витрат на ремонт). У деяких випадках АС також може включати крадіжку автомобіля. Обсяг страхового покриття безпосередньо перекладається на вартість АС.

3. Страхування від нещасних випадків для водіїв та пасажирів - захист у разі шкоди здоров’ю чи смерті внаслідок ДТП. Обсяг змінюється залежно від обраної страхової компанії. Він може включати в себе як події, що сталися під час руху транспортного засобу, так і при зупинці автомобіля, наприклад, в'їзд або виїзд з машини.

4. Допомога - є доповненням до OC та AC. Мета цього полісу - гарантувати допомогу у випадку поломки автомобіля або ДТП. Іншими словами, це технічна допомога, включаючи медичну та юридичну допомогу, яка застосовується лише в своїй країні. Виїжджаючи за кордон, потрібно придбати додаткову страховку.

5. Захист вітрового скла чи шин - захищає конкретні компоненти автомобіля, у тому числі вікна, шини. Як правило, це розширення політики OC.

6. Зелена карта - еквівалент OC, який використовується під час подорожі до інших країн. Ви можете отримати його безкоштовно або придбати за невелику плату.

Скільки коштує страхування автотранспорту?

Однозначної відповіді на питання, скільки коштує страхування автомобіля, немає. Вартість, яку повинен враховувати водій, залежить від кількох факторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...