На Закарпатті посилюють карантин: відомі деталі рішення, прийнятого в ОДА (ПРОТОКОЛ)

У понеділок, 22 червня, у Закарпатській ОДА відбулось позапланове регіональної комісії ТЕБ та НС. На ньому прийняли рішення посилити протиепідемічні заходи на території Закарпатської області.

Так, у документі йдеться, зокрема про рішення "скасувати послаблення протиепідемічних заходів, введених на території області рішенням  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 № 8 (із змінами від 18.06.2020)".

Окрім того, із 25 червня, вступають у дію ряд нових обмежень. Зокрема, забороняється:

закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім: надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів; надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим; надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями; надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах; проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я. 

Обмеження діятиме до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення.

Окрім того, в ОДА прийняли рішення заборонити у вихідні (субота, неділя) та святкові дні регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені.

Далі публікуємо текст протоколу у повному обсязі.

ПРОТОКОЛ № 11

І. Про посилення на території області протиепідемічних заходів пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 

(Сітник Г.Я., Тимчик В.В., Буришин В.В., Лесьо Ю.Ю.)

Станом на 0900 год. 22 червня 2020 року в області лабораторно підтверджено методом ПЛР тестування на гостре коронавірусне захворювання COVID-19 у 2188 хворих (370 медичних працівників), у тому числі:

- м. Ужгород – 502 особи (з них 99 медичних працівників); - м. Мукачево – 224 особи (з них 38 медичних працівників); - Великоберезнянський район – 72 особи (з них 5 медичних працівників); - Берегівський район – 17 осіб (з них 2 медичних працівника); - Виноградівський район – 101 особа (з них 16 медичних працівників); - Воловецький район – 47 осіб (з них 10 медичних працівників); - Іршавський район – 158 осіб (з них 23 медичних працівника); - Міжгірський район – 78 осіб (з них 8 медичних працівників); - Мукачівський район – 116 осіб (з них 49 медичних працівників); - Перечинський район – 173 особи (з них 19 медичних працівників); - Свалявський район – 116 осіб (з них 6 медичних працівників); - Рахівський район – 132 особи (з них 22 медичних працівника); - Тячівський район – 79 осіб (з них 9 медичних працівника); - Ужгородський район – 202 особи (з них 41 медичний працівник); - Хустський район – 171 особа (з них 23 медичних працівника).

Станом на 0900 год. 22 червня 2020 року в області зареєстровано:

57 випадків смерті у зв’язку із коронавірусною хворобою COVID-19; 842 особи, які вилікувались від COVID-19. За інформацією державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”, станом на 0900 год. 22 червня 2020 року в області: інцидентність (кількість нових випадків СОVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення) становить 40,51 (при заявленому показнику не більше 12 осіб на 100 тисяч населення);  кількість тестувань методом полімеразно – ланцюгової реакції, проведених за останні 7 днів на 100 тисяч населення – 38,82 (при заявленому показнику не менше 12 на 100 тисяч населення); завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я 1-ої  хвилі  - 59,63 % (при заявленому показнику не більше 50 %). Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2? (зі змінами), інформації державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” 22.06.2020 № 9/2000/01, з урахуванням обговорення, комісія вирішила: 

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Скасувати послаблення протиепідемічних заходів, введених на території області рішенням  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 № 8 (із змінами від 18.06.2020). 3. Визнати такими, що втратили чинність абзац другий пункту 3.1, пункт 7 протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 червня 2020 року № 10.

4. Заборонити на всій території області із 25.06.2020 року:

закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім: надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів; надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим; надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями; надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах; проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я. Термін: до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення

5. Заборонити у вихідні (субота, неділя) та святкові дні регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені.

6. Починаючи із 00.00 год. 23 червня 2020 року до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення встановити контрольно-пропускні пункти на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг: - Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів); - Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).

7. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області:

7.1. Забезпечити належну організацію роботи контрольно-пропускних пунктів, зазначених у пункті 6 даного рішення комісії; 7.2. Здійснювати пропуск осіб через вищенаведені пункти лише після проведення температурного скринінгу з безконтактною термометрією всіх пасажирів, фіксації часу перетину, номерів транспортних засобів та напрямку руху, місця вибуття та прибуття транспортного засобу (пасажирів).

8. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Рахівській, Воловецькій райдержадміністраціям:

8.1. Організувати медичне забезпечення роботи вищенаведених контрольно-пропускних пунктів; 8.2. Забезпечити направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.

9. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади:

9.1. Внести (у разі необхідності) зміни до режимів роботи з метою встановлення початку роботи: - о 8 годині в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади; - о 10 годині в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України;

10. Рекомендувати суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів роботи з метою встановлення початку роботи о 10 чи більш пізній годині.

Термін: протягом дії карантину    11. Рекомендувати суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у фармацевтичній сфері, місцевим органам Пенсійного фонду України, банківським установам: 11.1 Встановити із 11.00 по 13.00 години прийому відвідувачів (споживачів) похилого віку розмежувавши прийом із іншими відвідувачами.  11.2. Не допускати у визначені вище години прийом інших категорій громадян (споживачів). Термін: протягом дії карантину 

12. Управлінню з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії із правоохоронними органами облдержадміністрації:

12.1. Організувати доведення до населення інформації щодо посилення в області протиепідемічних заходів із залученням наявних засобів оповіщення.

13. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування:

13.1. Організувати доведення до населення інформації щодо посилення в області протиепідемічних заходів із залученням засобів оповіщення об’єктових, спеціальних та відомчих систем оповіщення, у тому числі системи „ПАВІАН?, а також мобільних (переносних) засобів, встановлених на автомобільному транспорті. Термін: три рази на день до окремого рішення 

14. Сільським, селищним головам та органам державної реєстрації актів цивільного стану:

14.1. Забезпечити завчасне надання до органів Національної поліції інформації про проведення запланованих урочистих заходів, пов’язаних із укладанням шлюбу для здійснення контролю за дотриманням карантинних вимог. Термін: протягом дії карантину 

15. Головному управлінню Національної поліції у Закарпатській області, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування:

15.1. Опрацювати питання щодо залучення громадських формувань до здійснення патрулювання населених пунктів та моніторингу стану дотримання карантинних вимог і вимог щодо самоізоляції. Термін: протягом дії карантину

Підписуйтеся на нашTelegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Нагадаємо, Коронавірус на Закарпатті: 39 нових випадків за минулу добу, четверо людей померли (ОФІЦІЙНО)

короновірус вберегтися хворі Закарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5942 перегляди у жовтні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Кримінал
До поліції Берегова учора, 29 жовтня, надійшло повідомлення від працівника автозаправної станції. Заявник повідомив, що з магазину на заправці зникли дороговартісні окуляри та пляшка елітного алкоголю. На місці події слідчо-оперативна група встановила, що до крадіжки аксесуару та віскі причетні 52-річний раніше судимий за майнові злочини берегівчанин та його 35-річний товариш.  За фактом обох злочинів поліцейські відкрили кримінальні провадження. 52-річно...
Суспільство
На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 30 жовтня, оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У Закарпатській області  у містах Ужгород, Берегове та у Великоберезнянському, Перечинському, Ужгородському районах з наступними обмеженнями: регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом у міському сполученні, крі...
Суспільство
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 477/220 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 жовтня 2020 року «Про вжиття заходів для відновлення нормативно-правового регулювання діяльності антикорупційних органів та довіри до конституційного судочинства», яким увів у дію рішення, ухвалене на терміновому засіданні РНБО. У рішенні зазначається, що для відновлення нормативно-правового регулювання діяльності антикорупційних о...
Суспільство
Водіїв просять бути уважними та обережними, слідкувати за дорожніми знаками, враховувати обмеження при плануванні поїздок Мукачевом.  З 2 по 3 листопада у зв'язку з проведенням будівельних робіт буде обмежено рух для автомобільного транспорту, а саме - повне перекриття дорожнього руху на вулиці Пирогова.  На час повного перекриття перехрестя вул. Пирогова Миколи заїзд до ЦРЛ буде здійснюватися з вул. Миру.
Новини компаній
Компанія «АТБ-Маркет» разом зі Всеукраїнським благодійним фондом “АТБ” долучилася до допомоги онкохворим дітям, яким зараз вельми не вистачає ліків. Покупцям на касах магазинів торговельної мережі «АТБ» пропонують придбати благодійні шоколад і чай (вартістю 7 і 5 гривень) і товари партнерів у залі, що позначені спеціальними цінниками. Усі кошти від продажу благодійних товарів і по 50 копійок від кожного з придбаних товарів партнерів спрямують на лікування...
Спорт
Приємно,  що завдяки попереднім турам  у фінальну частину вийшли всі вікові групи юних волейболістів Виноградівської ДЮСШ.         У Сваляві потужно виступили наші юнаки показавши хорошу, злагоджену гру і за підсумками фіналу старші юнаки 2003-2004 р.н. зайняли 4 місце, середня вікова група 2005-2006 р.н. стали чемпіонами Закарпаття, молодші юнаки 2006-2007 р.н. зайняли 2 місце. Наступного дня, 27 жовтня, в с.Оноці та смт.Королеві порадували своїх наставни...
Новини компаній
Технології постійно розвиваються, вони роблять наше життя комфортніше, безпечніше і цікавіше. Медицина також не стоїть на місці. Сучасний безконтактний термометр для вимірювання температури - це пристрій, який в недалекому майбутньому замінить всі ртутні і електронні термометри в кожній родині. Чому ртутні та електронні термометри відходять у минуле? Ртутні моделі йдуть в минуле з кількох причин: незручність вимірювання, треба довго чекати на результат, а...
Культура
Зацікавити дітей відірватись від віртуального світу комп’ютерів і планшетів та поринути у чарівний світ казок – справа не легка. Саме за неї взялась мукачівська письменниця Жанна Хома разом з командою однодумців та створила журнал для дітей «Чарівний ліхтарик».Інтер'ю із авторкою читайте тут:
Кримінал
Агітувала голосувати за «потрібного» кандидата: мешканку Іршави підозрюють у підкупі виборців.  Про це повідомляє Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури. За погодження Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури органом досудового розслідування повідомлено про підозру місцевій мешканці, яка ймовірно здійснювала підкуп виборців 25 жовтня, у день голосування на місцевих виборах 2020 року.За даними слідства, підозрювана напередодні отримала від...