• Головна
  • Конкуренція по-закарпатськи: у Мукачеві невідомі трощать електрокари однієї зі служб таксі
14:49, 18 червня 2020 р.

Конкуренція по-закарпатськи: у Мукачеві невідомі трощать електрокари однієї зі служб таксі

За місяць у Мукачеві невідомі розтрощили 6 автомобілів-електрокарів нової служби таксі, яка місяць працює на ринку перевезень в місті. Ця служба таксі називається MOEco Taxi, повідомляє Віталій Глагола

В Ужгороді ця служба працює без проблем вже півтора роки.

Найсвіжіші випадки сьогодні вночі та вчора. Два автомобілі таксі розтрощили камінням. - зазначив журналіст.

Схема така: таксі викликають в глухий і безлюдний район Мукачева, а потім група із 2-3 чоловік закидують автомобіль камінням, б‘ють вікна, двері і дзеркала.

На відео камер спостереження потрапив тільки один випадок - автомобіль викликали в село Лалово біля Мукачева. На відео видно, що коли таксі під‘їхало за адресою із кущів вибігли чоловіки в чорному і почали трощити електрокар палицями - наслідки на фото.

За підрахунками служби таксі ремонт 6 потрощених автомобілів обійдеться їм в понад 200 000 гривень. 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мукачево #конкуренція #таксі #вандали
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...