• Головна
  • Андрій Півень: “Ціна успіху – кропітка праця”
21:20, 17 червня 2020 р.

Андрій Півень: “Ціна успіху – кропітка праця”

Андрій Півень: “Ціна успіху – кропітка праця”

Компанія «Нобілекс» та Гостинний двір «Чарда», благодійні програми, культурні заходи та реалізація навчальних проектів – всі ці напрямки безпосередньо пов'язують з Андрієм Півнем. В інтерв’ю виданню “ПроЗахід” підприємець розповів про прикордонну службу, становлення в бізнесі, родину та благодійництво, безліч планів та проєктів.

Так, військова служба, за словами Андрія Васильовича, це постійне включення в роботу, навіть якщо не на посту фізично, це небезпека та колосальна відповідальність, бо захист державного кордону – це не кава в офісі та лайки під постами підтримки військовим.

“Хоча кави в моєму житті під час служби було дуже й дуже багато, бо сон – великий дефіцит в роботі прикордонника”, - згадує Півень.

Порівнюючи підприємницьку справу та прикордонну службу, на думку Андрія Півня, складно обрати найпростіше або найскладніше.

“Я по життю ніякої роботи не боюся. Знаю що таке череда. В дитинстві і худобу пас, і подоїти корову можу, і їжу родині приготувати. Так батьки навчали, а життя шліфувало. В кожній сфері – своя відповідальність, свої критерії успіху, своя робота над помилками. Але, що моя служба, що мій бізнес – однозначно мої історії успіху, здобутки, якими я пишаюся”, - пояснює меценат.

Серед пріоритетів благодійної дільності, якою родина Півнів займається вже тривалий час, Андрій Васильович визначає саме Ужгород та місцеві проблеми, пояснюючи це тим, що ефективно навести порядок можна лише там, де ти живеш та в тій сфері, де розумієшся і бачиш справжнє.

Щодо планів, то тут Андрій Півень розповів, що хотілося б в місті порядку, порівнюючи Ужгород з одним великим домом.

“Думаю, для багатьох ужгородців зрозумілі проблеми і з дорогами, і з зовнішнім виглядом міста, і з внутрішніми проблемами. Вони очевидні, і я так само хотів би їх скорішого вирішення. Тут я ні в чому не відрізняюсь від містян, бо Ужгород – наш спільний дім”, - вважає підприємець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій Півень #інтерв'ю #плани #проєкти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...