• Головна
  • Депутати Виноградівщини теж звернулися до президента: просять збереження району (ФОТО)
19:30, 10 червня 2020 р.

Депутати Виноградівщини теж звернулися до президента: просять збереження району (ФОТО)

Розгляд даного звернення було головним питанням порядку денного позачергової сесії Виноградівської районної ради 10 червня 2020 року.
Як було зазначено на сесійному засіданні, новий проект майбутніх районів України, оприлюднений нещодавно, вкрай збурив місцевих мешканців та голів населених пунктів району. Адже стало відомо про створення п’ятого Берегівського району на території нашої області та приєднання до нього Виноградівського району.

Попередньо Виноградівський район мав увійти до складу Хустського. Щодо таких планів з мешканцями району була проведена роз’яснювальна робота, доведена відповідна методика розрахунку, коментує голова районної ради Віталій Любка. 

Станом на сьогодні, стосовно створення п’ятого району немає жодного обґрунтування.

У зверненні депутати наголосили на визначенні адміністративним центром п’ятого району саме м.Виноградів, акцентувавши на економічних показниках, обсягах реалізованої промислової продукції у  районі, які в рази переважають Берегівський район. Також на медичних послугах, які надає районна лікарня. Адже відповідно до договору з Національною службою здоров’я України, заклад надає 13 послуг, що є одним з кращих показників в області. У Берегові таких послуг 6.«Виноградівщина має значну історичну та культурну спадщину, різногалузеву промисловість та значні перспективи розвитку для надання високоякісних та доступних публічних послуг для задоволення інтересів жителів всього району, ? йдеться зокрема у тексті звернення. ? Через територіальне розміщення району та самої лікарні, наявність у Виноградові висококваліфікованого медичного персоналу та створених умов для надання якісних медичних послуг ІІ рівня, місцеві жителі в найкоротший термін можуть отримати медичну допомогу», зазначили на засідані. 

Недоцільним, на думку депутатів, є також і те, що вдвічі більший район приєднують до Берегівського району, а не навпаки. З огляду на кількість населення, що проживає на території Виноградівського району, а це 120 тисяч осіб, у Берегівському районі натомість живе близько 50 тисяч жителів, у м.Берегові – близько 23 тисяч. Тому адміністративним центром п’ятого району має бути саме м. Виноградів. У разі неможливості прийняття такого рішення районні депутати вимагають залишити Виноградівський район як окрему адміністративно-територіальну одиницю в існуючих межах, повідомляє Виноградівська районна рада. 

Нагадаємо, Берегівчани стривожені спекуляціями у ЗМІ - просять втрутитися Президента, а Три фейки і три правди про так званий "угорський" район прокоментував і Міністр Дмитро Кулеба. 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Берегово #виноградово #звернення #Угорщина #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...