![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:32, 30 травня 2020 р.
18-річний закарпатець викрав «IPhone XS» (ФОТО)
Поліція Виноградова скерувала до суду обвинувальний акт відносно 18-річного мешканця райцентру, котрий таємно заволодів майном відвідувача паркової зони в місті Виноградів.
![18-річний закарпатець викрав «IPhone XS» (ФОТО), фото-1 18-річний закарпатець викрав «IPhone XS» (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За фактом злочину слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка, вчинена повторно. У ході розслідування з’ясовано, що, скориставшись моментом, коли потерпілий відволікся, 18-річний забрав «IPhone XS» з лавиці та зник з гаджетом у невідомому напрямку.
До слова, це вже не перший випадок, коли цей громадянин наважується на порушення законодавства. Одну зі справ, де він проходить як обвинувачений у грабежі, вже розглядає суд.
Досудове слідство у справі щодо крадіжки також скеровано до суду для ухвалення відповідного рішення, згідно чинного законодавства, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...