![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:22, 20 травня 2020 р.
Вантажівку з "коронавірусними" відходами з обласної лікарні в Ужгороді відправили на утилізацію (ВІДЕО)
Перша вантажівка з відходами хірургічного відділення обласної лікарні імені Андрія Новака в Ужгороді, де лікують хворих на Ковід-19, завантажена і відбула на утилізацію.
Медзаклад приймає інфікованих коронавірусом з 13 березня 2020 року. За цей час накопичилося чимало використаних засобів індивідуального захисту, харчових залишків і після маніпуляційних інструментів, шприців, голок тощо. Лише зараз вдалося знайти підприємство, яке забезпечить безпечне їх знищення.
Процедура така: відходи спочатку знезаражують, потім пакуються у мішки і накопичуються на складі лікарні. За потреби періодично їх вивозитиме підрядник, з яким заключили договір. Платитимуть коштом лікарні за вивезену вагу згідно з калькуляцією фірми та за утилізацію. Подібний механізм вже напрацьований обласною інфекційною лікарнею та іншими закладами, від сьогодні і обласна лікарня вирішила це питання.
Детальніше - у сюжеті телеканалу М-Студіо.
Читайте також: На Закарпатті у психоневрологічному інтернаті - спалах COVID-19, виявили 25 хворих за добу
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
129
10:50, 19 липня
45
live comments feed...