
09:03, 16 травня 2020 р.
В Києві підтвердили масовий спалах COVID-19 в будинку-інтернаті для дівчат
Про це повідомили на Телеграм - каналі Коронавірус-інфо.
В повідомленні йдеться: "Вчора в Києві підтвердили масовий спалах коронавірусної хвороби в Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат. 81 людина захворіла.
Коронавірус не можна подолати одним лише бажанням скоріше вийти з карантину. Ви ніколи не знаєте, де саме наражаєтеся на небезпеку. Тому тільки постійне виконання правил може вас убезпечити."
Читайте також: З наступного тижня в Україні можуть почати масове тестування на антитіла до COVID-19
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
08:55, 9 червня
10:34, 11 червня
9
13:45, 17 червня
23
10:34, 11 червня
9
10:33, 11 червня
1