
17:14, 15 травня 2020 р.
На горі Плай, що на Закарпатті, від ураження електрострумом загинула людина (ФОТО)
15 травня о 12:55 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час проведення ремонтних робіт на вежі зв’язку на горі Плай, що у Воловецькому районі, електричним струмом уразило працівника 1971 року народження.
Чоловік знаходився на вежі на страхувальному пристрої, без ознак життя.Для проведення рятувальних робіт було направлено чотирьох рятувальників Воловецької гірської пошуково-рятувальної групи.
По прибуттю до місця, працівники ДСНС за допомогою альпіністського спорядження спустили чоловіка з 10-ти метрової висоти. Далі спецтехнікою його було транспортовано до смт Воловець та передано до рук лікарів екстреної медичної допомоги.
Однак життя людині врятувати не вдалося о 14:35 лікарі констатували смерть чоловіка. Обставини трагічного випадку з'ясовують правоохоронні органи.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
18 серпня
14:46
16 серпня
ТОП новини
Оголошення
10:37, 17 серпня
11:41, 18 серпня
08:27, 14 серпня
1
08:27, 14 серпня
1
17:18, 9 серпня
113