![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
21:00, 14 травня 2020 р.
COVID-19 не виявили: футболістів "Минаю" протестували на наявність коронавірусу
Стали відомі результати тестування футболістів "Минаю" на наявність коронавірусу COVID-19. Як повідомили у медичній службі клуба, вони виявилися негативними.
Отже, серед гравців хворих на коронавірус немає. Нагадаємо, що всю команду разом з персоналом 13 травня перевірили на наявність коронавірусу COVID-19 прямо на стадіоні.
Ще раніше, коронавірус зафіксували у одного з "минайців". Наразі він на самоізоляції вдома та, як сам зізнався, почувається добре, адже хвороба проходить без симптомів.
Таким чином, команда виходить з карантину та продовжує тренування. Тим не менше, вони і далі будуть проходити згідно рекомендацій УАФ заради мінімізації ризиків та для запобігання у подальшому випадків захворювання пише footboom.com.
Читайте також: На Закарпатті від коронавірусу одужали 99 осіб
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...