• Головна
  • Бюрократична тяганина: Шмигаль пояснив, чому медики вчасно не отримали надбавки за березень
16:25, 11 травня 2020 р.

Бюрократична тяганина: Шмигаль пояснив, чому медики вчасно не отримали надбавки за березень

Бюрократичні перепони – це причина того, що медикам, які борються з коронавірусом, не виплатили додаткові кошти. Принаймні так це пояснили під час селекторної наради у президента Володимира Зеленського, передає пресслужба глав держави.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що влада на місцях керувалася не цьогорічною постановою Кабміну, а документом Мінсоцполітики від 2003 року. Тож цього тижня уряд шукатиме рішення для того, щоб гроші таки видали медикам. Квітневі нарахування відбуватимуться вже через Національну службу здоров'я України.

Обговорили також і пом'якшення карантину, зауважили – маски та соціальне дистанціювання будуть обов'язковими у будь-якому випадку. Зеленський запропонував підтримати малий та мікробізнес, зокрема надавши їм кредитні канікули.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Читайте також: Не закарпатець: стало відомо, хто може стати заступником голови Закарпатської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна #коронавірус #лікарі #доплати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС (ВІДЕО)
Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
СБУ викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави (ВІДЕО)
Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
Оголошення
live comments feed...