• Головна
  • Для яких робіт потрібен бетононасос
Реклама
12:29, 7 травня 2020 р.

Для яких робіт потрібен бетононасос

Реклама
Для яких робіт потрібен бетононасос, фото-1

Бетононасоси - сучасні технічні засоби, що застосовуються для транспортування й укладання бетонної суміші. Вони встановлюються на шасі автомобіля, оснащуються розподільною стрілою, бетононасосного вузлом, який виконує основні функції агрегату. У будівництві має попит послуга на https://betononasos.com.ua/ru оренди автобетононасоса.

Класифікація бетононасосів

На будівельних майданчиках використовують такі види бетононасосів:

Агрегати стаціонарного типу. Пристрої забезпечують високу продуктивність, використовують при зведенні багатоповерховіх будівель. При цьом апаратура вікорістовується протягом трівалого періоду в одному положенні. Бетононасоси здатні передавати бетону суміш на великі відстані (до 300 м) з місця розгортання установки. Апарати транспортують бетон на висоті до 100 метрів. Крім цього, стаціонарні бетононасоси працюють з важкими видами бетонного розчину.

Мобільні бетононасоси. Цей вид агрегатів встановлюється на автомобільні шасі. Таке рішення збільшує мобільність та маневровість бетононасоса. Однако ці пристрої мають меншу продуктивність, через обмеження граничних навантажень на автомобільне шасі. Такі агрегати оснащені стрілою до 64 м. Це дозволяє пристрою швидко змінювати напрямок транспортування бетонної суміші, що збільшує темпи будівництва.

Переваги

Автобетононасоси здатні працювати в будь-якіх кліматичних умовах, забезпечуючі скроню продуктивність й безперебійність роботи в спеку або при холодах. На роботу не вплівають атмосферні опади та інші впливи. Це засіб заощадиті трудовітраті та час.

Коли забудовник не володіє сумою коштів, щоб придбати техніку цього типу, автобетононасос доступні для оренди в багатьох спеціалізованіх підпріємствах, як наприклад betononasos.com.ua. Вартість оренди автобетононасоса від компанії «Б25» максимально враховує інтереси клієнта та його потреби в спеціалізованій техніці. При цьому постійні клієнти компанії або замовники зі значними обсягами робіт можуть істотно заощадити на оренді техніки за рахунок знижок та бонусних програм, передбачених гнучкою ціновою політикою.

Як вибрати бетононасос?

Для правильного вибору автобетононасоса обов'язково враховувати наступні характеристики установок:

  • Габаритні розміри. Вони визначають мобільність та маневреність техніки, а також її продуктивність та швидкість подачі суміші.
  • Продуктивність. Основний показник бетононасоса, такі агрегати різної продуктивності, аж до 150 куб.м / год.
  • Висота подачі. Має значення при багатоповерховому будівництві. Ми можемо обрати бетононасоси з висотою підйому від 19 до 62 м.
  • Дальність подачі. Важлива характеристика для зручності заливки на різних майданчиках. Ці агрегати здатні подавати бетон на відстань від 16 до 57 м.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...