![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:41, 11 травня 2020 р.
Затримали "на гарячому": на Закарпатті затримано трьох ромів, які обкрадали людей (ФОТО)
Нещодавно на лінію «102» надійшло кілька повідомлень про крадіжки. Всі вони стосувалися сіл Мукачівського району.
Крім того, однотипними були й речі, про викрадення яких заявляли власники. Так, мешканець села Великі Лучки розповів, що з підсобного приміщення його дворогосподарства зникли водяний насос, електрокосарка, шуруповерт та інші інструменти. Про викрадення інструментів, водяного насосу, а також кабелю з території подвір’я заявили того ж вечора і жителі села Великі Лучки та Страбичова.
Опрацювавши зібрану інформацію, поліцейські провели ряд заходів, в результаті яких крадіїв вдалося розшукати. Працівники сектору кримінальної поліції «на гарячому» затримали трьох мукачівців віком 20, 23 та 29 років. Речові докази, які були знайдені працівниками поліції в автомобілі злочинців, вилучено. Після проведення необхідних слідчих дій їх буде повернуто справжнім власникам.
За фактами крадіжок слідчі Мукачівського районного відділення поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Слідство у справі триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...