• Головна
  • Україна не відправлятиме заробітчан за кордон: остаточна позиція МЗС
14:44, 28 квітня 2020 р.
5

Україна не відправлятиме заробітчан за кордон: остаточна позиція МЗС

За словами міністра, зараз всі зусилля уряду України спрямовані на те, щоб повертати з-за кордону українців, які застрягли в різних країнах.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна під час пандемії COVID-19 не відправлятиме своїх громадян працювати за кордон.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час онлайн-брифінгу.

Дійсно, звернення є (від міжнародних партнерів України – УНІАН), але уряд України керується насамперед міркуванням безпеки та здоров’я наших громадян. В умовах пандемії будь-яка подорож – це наражання на небезпеку захворювання, особливо, коли ця подорож здійснюється літаком», - заявив він.

За словами міністра, зараз всі зусилля уряду України спрямовані на те, щоб повертати з-за кордону українців, які застрягли в різних країнах.

«Щоб вони могли бути вдома в безпечних і максимально комфортних умовах жити і переживати ці карантинні заходи, тому на цьому тлі наразі нелогічним виглядає паралельно організовувати масові чартери на вивезення українців до країн, де теж продовжується пандемія з тією чи іншою мірою інтенсивності», - наголосив він.

В той же час Кулеба відзначив, що український уряд налаштований конструктивно.

«Ми розуміємо потребу в робітниках у наших партнерів і будемо готові переглянути цю позицію в контексті зміни ситуації з пандемією коронавірусу. Ми керуємося головним принципом – це здоров’я та безпека наших громадян», - підкреслив він.#заробітчани #коронавірус #заборона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Мінона
28 квітня 2020 р., 16:54
А їх і не треба відправляти вони самі підуть
?
28 квітня 2020 р., 22:06
А що, міністр закордонних справ уповноважений "відправляти" чи "не відправляти" кудись громадян України?
Кулеба
28 квітня 2020 р., 22:12
Кулеба всіх приютить, нагодує і профінансує. Так що нікому не треба нікуди їхати. А, треба їхати - до нього! Я правильно зрозумів міністра?
???
28 квітня 2020 р., 22:16
А де обіцяні 500 000 робочих місць? Вже чекають на українців? Як там остаточна позиція уряду?
влад
1 травня 2020 р., 06:25
во клоуны,да кто вас спрашивать будет.......
Оголошення
live comments feed...