• Головна
  • На коронавірус захворіло 7 працівників Закарпатської ОДА, в установі посилюють карантин (ОФІЦІЙНО)
12:08, 28 квітня 2020 р.
2

На коронавірус захворіло 7 працівників Закарпатської ОДА, в установі посилюють карантин (ОФІЦІЙНО)

З початку пандемії коронавірусу у сімох працівників Закарпатської ОДА підтверджено діагноз COVID-19 методом ПЛР, повідомляють в адміністрації.

Одна людина одужала.

П'ятеро працівників захворіли на минулому тижні.

Контактних осіб встановлено. Дезінфекцію приміщень проведено.

У Закарпатській облдержадміністрації та облраді посилюють карантинні заходи по запобіганню поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Заходи передбачені розпорядженням:

➡️Обмежити масові заходи в адмінбудівлі обласної ради.

➡️Рекомендовано проводити наради в режимі селекторного зв’язку.

➡️У разі нагальної потреби проводити наради, робочі зустрічі та засідання у приміщеннях з дотриманням дистанції між учасниками 2 метри та у засобах індивідуального захисту.

➡️Призупинити прийом громадян з особистих питань. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

➡️Вхід (вихід) осіб до (з) адмінбудівлі здійснюється виключно через пост служби охорони, що розміщений на першому поверсі, після проведення температурного скрінінгу дистанційним термометром та за умови вдягнутого засобу індивідуального захисту.

➡️У випадку виявлення факту температури 37,2 С і вище, а також у разі відсутності засобів індивідуального захисту, особа у будівлю не допускається.

➡️Документом, що дає право доступу, є службові посвідчення осіб, які працюють в адмінбудівлі, тимчасові перепустки та посвідчення депутата обласної ради.

➡️Графік пропуску до (з) адмінбудівлі працівників у робочі дні: з 7.45 до 9.00; з 12.00 до 14.00, з 17.00 до 18.30 год.

➡️Вхід (вихід) членів регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації здійснюється за необхідності, для виконання визначених завдань з організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в області, у робочі та вихідні дні без обмеження в часі.

➡️Збільшення кратності прибирання всіх приміщень будівлі (не менше 2 – 3 разів протягом робочого часу установи).

➡️Якщо є наявність технічної і практичної можливості максимального запровадження дистанційної роботи вдома на період дії карантину.

➡️Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам, виконавчим органам місцевих рад (ОТГ) розробити та затвердити відповідні заходи.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#ужгород #коронавірус #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Мира
29 квітня 2020 р., 04:24
124 дитини потребували госпіталізації чи 24?
П
29 квітня 2020 р., 11:11
А что на ОДА карантин не распространяется . Так как и на заводы.. Заводы работают в цеху свыше ста человек. Смысл был этим с ОДА работать  . чтоб заразу распространять. Сколько   эти с ОДА заразили людей работая свыше ста  ЧЕЛОВЕК.  ДА УЖ У НАС РАСТЕТ И ВСЕ ВПЕРЕДИ . КАК ХОТЯТ ОТМЕНЯТЬ КАРАНТИН. ЕСЛИ У НЕКОТОРЫХ ЕГО И НЕ БЫЛО..  ТОЛЬКО ХОДЯТ И ЗАРАЖАЮТ ЛЮДЕЙ..
Оголошення
live comments feed...