• Головна
  • Допомога від Кабміну: 1140 ужгородців отримають виплату у розмірі 1000 гривень
16:18, 27 квітня 2020 р.

Допомога від Кабміну: 1140 ужгородців отримають виплату у розмірі 1000 гривень

Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради повідомляє про початок виплати окремим категоріям населення одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1000 гривень (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році»).

Виплата одноразової грошової допомоги проводиться за матеріалами справ одержувачів відповідного виду соціальної допомоги, без особистого звернення. На виплату такої допомоги через установи уповноважених банків або через АТ “Укрпошта” перераховано 1 140 000 гривень. Допомогу отримають 1140 осіб.

Так, виплату отримають окремі категорії населення з числа:

- одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”);

- одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

- одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Читайте також: До кінця тижня можуть почати відкривати продуктові ринки

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#допомога #карантин #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...