• Головна
  • Прихована оренда: на Берегівщині здавали в оренду землі в 106,83 га на підставі договору підряду
14:49, 23 квітня 2020 р.
1

Прихована оренда: на Берегівщині здавали в оренду землі в 106,83 га на підставі договору підряду

Берегівською місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області про визнання недійсним договору про виконання наукового супроводу щодо реконструкції саду для енергозберігаючих технологій та зобов’язання суб’єкта господарювання звільнити земельні ділянки загальною площею 106,83 га, які розташовані на території Берегівського району. Вартість земель складає понад 31 млн грн.

Позовну заяву подано в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області до Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України та приватного підприємства, яке, з порушенням Закону, отримало землю у користування.

У позові прокурор доводить, що спірні землі фактично передані у платне користування на підставі договору підряду. При цьому, в порушення Земельного кодексу України та ст. 25 Закону України «Про оренду землі» сторони не уклали договір оренди. Таким чином, вони намагались приховати фактичну оренду землі та відповідно, не сплачувати за неї кошти до бюджету.

Наразі за вказаним позовом прокуратури судом відкрито провадження по справі.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

#оренда #берегівщина #незаконно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
колобок
23 квітня 2020 р., 22:09
Піпец приближинм ковачкі ! А не відкупляця ))(
Оголошення
live comments feed...