• Головна
  • До уваги закарпатців: стали відомі умови в'їзду до Словаччини під час пандемії
12:24, 21 квітня 2020 р.
3

До уваги закарпатців: стали відомі умови в'їзду до Словаччини під час пандемії

Словаччина ввела новий карантинний протокол для осіб, які виїжджають на територію СР з 20.04.2020 року. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

У відповідності до протоколу, особи які мають дозвіл тимчасового, чи постійного проживання на території СР, після перетину кордону будуть направлятися на обов’язкове тестування до визначених спеціалізованих медичних закладів. 

Якщо тест «від’ємний» то особа направляється на самоізоляцію по місцю проживання на 14 діб, про що повідомляє підрозділ охорони здоров’я в районі. Також самоізоляції підлягають особи, які проживають разом в місці, куди прибув суб’єкт. 

Особи, які прибули для офіційної роботи з відповідним дозволом повинні мати при собі довідку про результати ПЛР - тестування зробленого не пізніше 48 годин до прибуття на територію СР.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#закарпаття #коронавірус #словаччина
11,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Н.
21 квітня 2020 р., 13:19
У вас у статті наведена помилкова інформація. Після перетину кордону, особу направляють не у медичний заклад!!! а на обов"язкову обсервацію, де протягом тижня їй буде проведено тест. Якщо результат виявиться негативним, особа буде відпущена добувати карантин по місцю прописки. Сума днів в обсервації і самоізоляції дорівнює 14. Крім того, просять реєструватись на урядовому сайті мінімум за 72 години до перетину кордону. Читайте першоджерела та звертайтесь до перекладачів https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/3269336853096514?hc_location=ufi
Александр Горват
21 квітня 2020 р., 14:35
Е если у меня,как у Словака,живущего за границей,есть карта на 5 лет(внж)но в ней нет указанного конкретного адреса(прописки) в Словакии,то я смогу въехать?
Журналіст
22 квітня 2020 р., 12:14
205 осіб? Назвіть дані хоча б однієї особи? Придурки . Немає жодного 100%підтвердження.
Оголошення
live comments feed...