• Головна
  • Ужгородцям розказали, як легко навчитися оплачувати комуналку онлайн
20:16, 15 квітня 2020 р.
2

Ужгородцям розказали, як легко навчитися оплачувати комуналку онлайн

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна за посиланням osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі доступний онлайн-курс «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online). 

Освітній серіал допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків, інформує Ужгородська міська рада.

Нагадаємо, нещодавно у МОЗ заявили, що змушені знову заборонити роботу продуктових ринків через масові порушення карантинних заходів. 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#комуналка #оплата #вдома #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Пр
16 квітня 2020 р., 10:20
Вот молодцы учат людей как оплатить коммуналку 🏘️.  В Китае во время карантина 🤕 отменили  оплату за коммуналку и аренду..... А почему не спросят  у людей откуда вы сидя на карантине возьмёте деньги? Многие подписали отпуск за свой счет . ... было и такое в новостях интернета что если люди не  оплатят   вовремя ни штрафов ни пени  не будет но и отключать не будут . а у нас отключили всего месяц не оплатили .  На следующий день взяла кредит и заплатила . Бо денег не густо  попросили на работе подписать отпуск за свой счет. Вот такие законы.
Оголошення
live comments feed...