• Головна
  • Ужгородці можуть проголосувати за зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича
17:15, 14 квітня 2020 р.
3

Ужгородці можуть проголосувати за зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича

Ужгородська міська рада пропонує долучитися до публічної консультації щодо змін в організації руху авто на площі Корятовича, біля «зеленого» ринку.

Ужгородці можуть проголосувати за зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича , фото-1

Дайте відповідь на запитання «Чи підтримуєте Ви зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича?»:

1) Так, підтримую;

2) Ні, не підтримую.

Характерними для Ужгорода, насамперед історичного центру, є вузькі вулички, що притаманні традиційному архітектурному плануванню більшості центральноєвропейських містечок. Це додає місту особливого шарму та індивідуальності, однак створює і ряд незручностей. Зокрема, на площі Корятовича навпроти «зеленого» базару часто виникають затори, власники автівок паркуються на пішохідних переходах, що не додає місту привабливості і створює безлад.

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради одним із варіантів вирішення цієї проблеми бачить зміну схеми організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича. Очікується, що запровадження колового руху покращить транспортну ситуацію в цій частині міста, також це було б нагодою упорядкувати громадський простір та збільшити пішохідну зону.

Ужгородців запрошують висловити з цього приводу свою думку, долучившись до публічної консультації, яка триватиме з 14 до 30 квітня 2020 року. Зробити це можна через офіційний сайт Ужгородської міської ради за посиланням https://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/, за допомогою електронного ресурсу «Ваша думка» за посиланням https://vdmk.org/8221 або ж надіславши SMS на номер +38(093)-177-00-35 такого змісту: “ 8221 (пробіл) номер відповіді ” (*вартість sms – за тарифом кожного з операторів).

Публічні консультації – це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Станом на березень 2020 року проведено 56 публічних консультацій у містах діяльності ВІ «Активна Громада».

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка», який працює задля підвищення свідомої активності громадян.

На схемах – те, як є зараз і пропоноване рішення:

Ужгородці можуть проголосувати за зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича , фото-2

СХЕМА ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ ПЛ. КОРЯТОВИЧА

Ужгородці можуть проголосувати за зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича , фото-3

СХЕМА ІСНУЮЧОГО СТАНУ ПЛ. КОРЯТОВИЧА

Ужгородці можуть проголосувати за зміни у схемі організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича , фото-4
#ужгород #схема #корятовича
11,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Андрій
15 квітня 2020 р., 11:48
Замість того щоб встановити пам'ятник Коріатовичу, можливо даже конну статую і зробити площу пішохідною, влада хоче зробити якусь незрозумілу розв' язку і знищити зелену зону. Я особисто, хочу бачити там пам'ятник
Алекс
16 квітня 2020 р., 01:51
Я конечно понимаю что брукивку уже негде ставить, но хватит, хватит успакойтесь. Хватит брукивки на анкудинова где никто не ходит!
Ужгородка
16 квітня 2020 р., 19:39
тільки не чіпайте зелену зону!А як буде з зупинками міського транспорту на Фединця?Там постійний хаос:стоять авто з обох сторін і туди ж ідуть маршрутні автобуси теж у обидва напрямки.Вирішіть якось ці питання,бо це просто сором!
Оголошення
live comments feed...