• Головна
  • Депутатський саботаж? До «антиколомойського» законопроєкту подали більше 16 тисяч поправок
12:31, 7 квітня 2020 р.

Депутатський саботаж? До «антиколомойського» законопроєкту подали більше 16 тисяч поправок

До так званого "антиколомойського" законопроєкту, який уже пройшов перше читання, нардепи подали більше 16 тисяч поправок.

Про це написав у Facebook нардеп від Голосу Ярослав Железняк.

«Отже, після 22:00 потенціал по поправках зник і більше їх не надходило. Тому… фінальна цифра і абсолютний рекорд українського парламенту отримує закон про банки — 16 000+ правок до нього!», — повідомив він.

Железняк додав, що раніше рекордною була кількість поправок, подана до проєкту Конституції - 5700.

Відомо, що 6 тисяч поправок вніс позафракційний народний депутат Антон Поляков, раніше виключений зі Слуги народу. Ще 1,5 тис. поправок надійшло від Ольги Василевської-Смаглюк з фракції Слуги народу, яка до приходу в парламент працювала журналістом на каналі 1+1 олігарха Ігоря Коломойського

«Антиколомойський» законопроєкт Рада прийняла в першому читанні 30 березня. Його прийняття є головною вимогою МВФ. Цим законопроєктом пропонується передбачити, що суди не можуть ухвалювати рішення, які приведуть до зупинки розпочатої процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації. Згідно із законопроєктом, колишні і нинішні власники банків, права яких були порушені через незаконний акт НБУ, Фонду гарантування, Мінфіну, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку або рішення Кабміну, можуть отримати відшкодування збитків тільки в грошовій формі. Згідно з законопроєктом, якщо суд визнає незаконним рішення НБУ про віднесення будь-якого банку до категорії неплатоспроможних, це «не відновлює того становища банку, яке існувало до прийняття такого акта/рішення, включаючи відновлення правового статусу цього банку, та не відновлює становища/прав осіб, які були учасниками банку на момент прийняття такого акта/рішення».

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#верховна рада #антиколомойський закон #слуга народу #правки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...