• Головна
  • 2019-2020 навчальний рік завершиться до 1 липня, ЗНО перенесуть
14:15, 3 квітня 2020 р.

2019-2020 навчальний рік завершиться до 1 липня, ЗНО перенесуть

У Закарпатській ОДА розповіли, як карантинні заходи вплинуть на перебіг і тривалість навчального року, а також організацію зовнішнього незалежного оцінювання знань.

«Відповідним наказом Міністерства освіти та науки визначено, що навчальний рік буде завершено так, як це виписано у Законі «Про освіту», тобто не пізніше 1 липня. Право приймати рішення щодо тривалості навчального року, його завершення, роботи у червні місяці надано закладам освіти. Перенесення або відтермінування відбудеться тільки для випускників шкіл, однак конкретної дати ми не знаємо, вона буде визначена урядовою комісією після карантинних заходів. Для випускників шкіл буде відтерміновано пробне тестування, перенесено зовнішнє незалежне оцінювання… Останнє не може бути проведено в онлайн-режимі, оскільки діти зареєструвалися і заплатили відповідні кошти… Разом з тим, якщо ситуація в державі буде вимагати проведення пробного тестування в режимі онлайн, то МОН працює над цією нормою. Відповідно, кошти дітям будуть повернуті», – розповіла директорка департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

Освітяни заспокоюють випускників і їхніх батьків, наголошуючи, що після проведення ЗНО додатково будуть визначені і терміни вступної кампанії. Також, за інформацією обласного департаменту освіти і науки, «Міністерством освіти і науки України прийнято рішення щодо скасування проведення учнівських та студентських олімпіад, скасовано державну підсумкову атестацію у 4 і 9 класах, усі всеукраїнські масові конкурси».

Фахівці зауважують, що таке в Україні відбувається вперше.

Сайт міста Ужгород 0312.ua

Читайте також: Майже 1300 навчальних закладів Закарпаття перебувають на карантині через коронавірус

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#карантин #зно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...