• Головна
  • Через брак медперсоналу на Закарпатті вирішується питання щодо ротації медпрацівників
13:12, 3 квітня 2020 р.

Через брак медперсоналу на Закарпатті вирішується питання щодо ротації медпрацівників

Так прокоментувала сьогодні під час брифінгу ситуацію щодо потреби в медперсоналі, котрий працюватиме із хворими на коронавірус, керівниця обласної медицина Єлизавета Біров.

Як повідомила Єлизавета Біров, "на Закарпатті вже впродовж кількох років є відтік медичних кадрів. Насамперед, молодих лікарів та медсестер. Тепер це особливо відчутно... Уже зараз деякі медичні заклади просять робити ротацію медичного персоналу з одного закладу в інший, насамперед це заклади, які будуть приймати хкорих на ковід. Ми виріщуватимемо ці питаннявідповідно рекомендацій, наданих МОЗ".

Щодо забезпечення медичних закладів усім необіхдним для боротьби із коронавірусом, то, за словами Є. Біров, "Ккжен заклад охорони здоров'я ще до цієї ситуації мав мати плюс 10% запасу як медикаментів, так і засобів індивідуального захисту. Ті заклади, які дотримувалися цих рекомендацій, зараз в кращому стані. Утім, 100% забезпечення немає, однак, це питання вирішується. Департаментом проведена закупівля засобів індивідуального захисту, сьогодні очікується підписання договору. Крім того, область отримали допомогу з Києва".

Читайте також: До Обласної інфекційної лікарні доправляють 25-го хворого на коронавірус закарпатця

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#закарпаття #медики #коронавірус #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...