• Головна
  • 148 платних паркомісць в Ужгороді легальні й облаштовуються переможцем конкурсу – міська рада
17:48, 2 квітня 2020 р.

148 платних паркомісць в Ужгороді легальні й облаштовуються переможцем конкурсу – міська рада

Початок четверга, 2 квітня, ознаменувався для ужгородців відкриттям, що у центрі міста облаштовують місця для платного паркування авто вартістю 15 грн за годину. Аби з’ясувати подробиці, «Сайт міста Ужгород» звернувся за коментарем до Ужгородської міської ради.

У міськраді з посиланням на департамент міського господарства нам повідомили, що перелік майданчиків для платного паркування, у тому числі, відомості про їхнє місцезнаходження, загальну площу, кількість відведених місць для паркування було визначено рішенням міської ради ще 22 лютого 2018 року.

«Організацію і функціонування платних парковок на територї міста забезпечує виконавчий комітет Ужгородської міської ради і оператори на підставі укладених договорів на функціонування платної парковки та схем майданчиків для паркування», – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради. Там також інформують, що 30 серпня 2019 року у газеті «Закарпатські оголошення» розмістили оголошення про проведення конкурсу на право надання послуг з платного паркування. Відповідне повідомлення оприлюднили й на сайті Ужгородської міської ради.

«7 жовтня 2019 проведено конкурс на право надання послуг з платного паркування на території майданчика на вул. Олександра Фединця: 133 місця – звичайні, 15 місць – для водіїв з інвалідністю. Підприємець Жулканич Р.В. запропонував найнижчий тариф серед інших учасників – 15 грн/година (вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування складається з економічно обґрунтованих витрат оператора, пов’язаних із утриманням таких майданчиків – Постанова КМУ 03.12.2009 №1342)», – повідомили «Сайту міста Ужгород» у міськраді.

У міській раді інформують, що зараз відбуваються підготовчі роботи з облаштування платної парковки: наноситься розмітка, встановлюються інформаційні стенди…

«Дорожні знаки, які наразі забороняють паркування, продовжують діяти до моменту встановлення на їхньому місці інших дорожніх знаків, які інформуватимуть про платне паркування», – уточнюють у департаменті міського господарства, наголосивши, що «міська рада передбачила безкоштовний заїзд та стоянку для ужгородців, які проживають у будинках, розташованих на території парковки або в її межах (периметр доступності – 50 м) та для підприємців, які здійснюють завіз продукції на ринок (на певний погоджений час)».

Платна парковка на вул. Олександра Фединця, яка запрацює не раніше червня 2020 року, має забезпечити надходження до міського бюджету у понад 130 000 грн щомісяця.

Читайте також: Ми готуємося до гіршого: у Дніпрі викопали 600 могил для жертв Covid-19

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

                                                                                               Сайт міста Ужгорода

#парковка #міська рада #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
Dukat
21:24, 14 липня
6
live comments feed...