• Головна
  • На Закарпатті запрацювала власна лабораторія для виявлення коронавірусу (ВІДЕО)
17:15, 1 квітня 2020 р.

На Закарпатті запрацювала власна лабораторія для виявлення коронавірусу (ВІДЕО)

У Закарпатті запрацювала лабораторія для дослідження на коронавірусну інфекцію.

Фахівці Закарпатського обласного лабораторного центру вивчили ПЛР-тести, аби з ними працювати, встановлено відповідність наявного обладнання і проведені перші дослідження.

Тож під час епідемії не потрібно буде надсилати аналізи до вірусологічної референс - лабораторії у Київ для підтвердження чи спростування діагнозу – а це кілька днів.

Це дасть можливість зекономити час.

Про готовність лабораторії особливо небезпечних інфекцій на базі Закарпатського обласного лабораторного центру для діагностики коронавірусу було заявлено ще у п’ятницю 27 березня

ПЛР тести ще 24 березня отримала державна установа «Закарпатський обласний лабораторний центр».

Ці тест-системи вивчалися фахівцями лабораторії особливо небезпечних інфекцій, паралельно встановлювали відповідність обладнання для проведення таких досліджень. ПЛР- діагностика вірусу COVID-19 – нова для фахівців, що вимагало часу для підготовки працівників. А їх у лабораторії, наразі, 2 лікарі і два лаборанти.

Те, що у Закарапатті запрацювала власна лабораторія для виявлення коронавірусу - це позитив. Адже зекономить час для підтвердження чи спростування діагнозу. – вважає і голова Закарпатської обласної ради.

Наразі працівники лабораторії «Закарпатського обласного лабораторного центру» забезпечені засобами захисту . Проте запаси їх обмежені.

І незабаром це може стати перепоною для роботи з таким небезпечним вірусом як COVID-19. Тому обласному керівництву слід вже подумати над вирішенням цього питання.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Читайте також: Тестування на COVID-19: в Ужгороді до пацієнтів виїжджатимуть мобільні бригади

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#карантин #коронавірус #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
Dukat
21:24, 14 липня
6
live comments feed...