1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО)

27 березня в окружному суді словацького міста Кошице розпочався судовий процес над 16 громадянами України, які працювали на підпільній фабриці, де виготовляли сигарети.

Нелегальне підприємство з виробництва сиграет було викрите у травні 2019 року в селі Ганіска Кошицького краю.

1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО), фото-1 1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО), фото-2 1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО), фото-3

Тоді ж співробітники кримінальної служби Фінансової адміністрації Словаччини затримали 12 українців. А згодом ще 4-х, пише Мукачево НЕТ.

1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО), фото-4 1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО), фото-5

Розслідування показало, що фабрика діяла приблизно з липня 2018 року. Тут виготовляли та упаковували тютюнові вироби під марками L&M, Marlboro та Richmond.

Тут було розміщено технологічне обладнання для переробки та виробництва тютюну та для пакування сигарет.

1 млн сигарет за 12 годин: у Словаччині судили українців, які налагодили підпільний бізнес (ФОТО), фото-6

Інші приміщення на фабриці були обладнане для проживання персоналу, з ліжками на 14 осіб, запасами їжі, кухнею та туалетом.

Лінія виробництва мала потужності виготовляти до 1 мільйона сигарет за 12-годинну зміну. Щоб не привертати уваги всі приміщення були звукоізольовані, а електроенергія вироблялася за допомоги окремого дизель-генератора.

Запах тютюну усувався за допомоги спеціальної вентиляції з водяним фільтром.

Для роботи на нелегальній фабриці залучили громадян України з міста Прилуки, де діє сигаретна фабрика. Керував процесом українець Володимир О., який мав дозвіл на проживання в селі Бунковце (район міста Собранці) та його спільник словак Павол С.

Ці чоловіки показували прибулим українцям, де вони будуть жити та як слід працювати на лінії. Обидва також наглядали за роботою виробництва, забезпечували ремонт та підвіз потрібного матеріалу. Вони також забезпечували їжею працівників.

Останні заробляли близько 2000 євро на місяць.

Тепер організаторам та учасникам нелегального бізнесу загрожує від 3 до 8 років ув'язнення.

Сигарети в основному доправлялися до Німеччини та Великобритані.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

сигарети підпільний бізнес фабрика Словаччина Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
734 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі