
10:47, 26 березня 2020 р.
Шанс повернутися додому: Словаччина ненадовго відкриє КПП "Вишнє Нємецьке - Ужгород"
До 28 березня заробітчани, які прагнуть повернутися в Україну зі Словаччини, знову зможуть це зробити через коридор пунктів пропуску Вишнє Нємецьке - Ужгород.
Цей коридор Словаччина зробила на прохання МЗС України. Через закриття заводів у Словаччині багато заробітчан залишилися без роботи та засобів існування.
Виключно пішохідний перехід здійснити не вдасться, бо це технічно неможливо, тому з українського боку будуть організовані мікроавтобуси для перевезення через кордон. Всі заробітчани, які будуть повертатися в Україну, будуть доглянуті медиками і підпишуть зобов'язання про самоізоляцію.
Читайте також: Уряд продовжив карантин і ввів режим надзвичайної ситуації в Україні
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
14:46
16 серпня
09:01
16 серпня
ТОП новини
Оголошення
17:24, 9 серпня
72
20:10, 17 серпня
15:05, 15 серпня