
09:01, 22 березня 2020 р.
Китайські тести на коронавірус вже в понеділок будуть в Україні
Український борт доставить із Китаю експрес-тести, маски, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби для подолання коронавірусу. Попередньо літак прибуде в Україну в ніч з неділі на понеділок, пише Українська правда посилаючись на міністра закордонних справ Дмитро Кулеба у Facebook, заступника керівника ОП Кирила Тимошенка у Facebook та власні джерела.
"Просто зараз у Китаї довантажується український літак Збройних Сил України. Лабораторні тести, експрес-тести, маски, дезінфектори, апарати ШВЛ".
За словами Кулеби, завантаження борту відбувається у китайському місті Гуанчжоу.
За даними УП, літак має повернутись в Україну в ніч на понеділок, орієнтовно о 3 годині ночі на військовий аеродром в Борисполі.
Що передувало: 20 березня з України в Китай вилетів військовий вантажний літак ІЛ 76. Літак відправився по медичний вантаж, необхідний для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19, наступного тижня полетить наступний літак.
20 березня президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна очікує ще 10 млн тестів з Китаю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Термінал збору даних Zebra TC15: сучасне рішення для автоматизації складського обліку
Новини компаній
14:19
31 липня
Ужгород готується до школи: чому ортопедичні рюкзаки Kite – найкращий вибір для постави
Новини компаній
11:00
27 липня
Оголошення
14:47, Вчора
14:47, Вчора
14:47, Вчора
13:54, 20 липня
14:47, Вчора