• Головна
  • Закарпатці, які живуть в ЄС, Арабських Еміратах та США, розповіли про життя на карантині (ВІДЕО)
13:48, 21 березня 2020 р.

Закарпатці, які живуть в ЄС, Арабських Еміратах та США, розповіли про життя на карантині (ВІДЕО)

В той час як в Китаї епідемія потрохи йде на спад – у Європі з кожним днем фіксують дедалі більше випадків Ковід-19. Найбільше інфікованих поза межами Піднебесної – в Італії – близько 40 тис осіб, більше 3 тис – померли.

Країна 2 тижні перебуває в закритому режимі, оскільки влада намагається зупинити поширення вірусу. Окрім того,закриті дитсадки, школи, університети, скасовані масові заходи, людям дали розпорядження без потреби не покидати власні домівки. Всі люди забов’язані носити захисні маски та однаразові рукавички. Попри те, що відчувається їхня нестача – італійці виходять з ситуації як можуть. Попри те, що італійці дотримуються карантинних заходів – кількість хворих не зменшується – щодня там фіксують до 2 тис нових випадків зараження.

Люди переконані – влада недооцінила масштабів розповсюдження вірусу, адже тривожні повідомлення з’являлися ще на початку лютого. Разом з тим населення намагається зберігати спокій і не панікувати.

Схожа ситуація і в Іспанії. Наразі тут близько 15 тисяч інфікованих. Близько 600 смертей. Карантин в країні був оголошений 15 березня. Жителям можна виходити з дому лише для того, щоб придбати їжу, ліки, їздити на роботу, відвідувати лікарні та банки, а також здійснювати поїздки, пов’язані з доглядом за дітьми та літніми людьми.Разом з тим, деякі іспанці намагаються обійти карантин – до прикладу використовують вигул собак як привід довше затриматися на вулиці.

Дотримуватися карантинних заходів обов’язково і в Португалії. В цій країні в ніч на 19 березня також оголосили надзвичайний стан. Наразі там зафіксовано близько 700 випадків зараження, 2-є осіб померли. Населення також намагається зберігати спокій, разом з тим португальців готують до того, що пік епідемії попереду.

Ніяких прогнозів не роблять і в Об’єднаних Арабських Еміратах. З 15 березня там також запроваджені карантинні заходи. Проте відмінності в обмеженнях, в порівнянні з європейськими країнами, є. До прикладу, окрім супермаркетів та аптек, в Дубаї працюють деякі ресторани. Цікаво, що в Еміратах відчувається мінімальна нестача антисептиків та масок, однак заробити на них підприємцям багато не вдасться.

Цікава ситуація і в США. Проте американці без демократії нікуди, а тому й карантинні заходи в цій країні впроваджуються під гаслами свободи вибору. Така ситуація в столиці – Вашингтоні, але є міста, де кількість хворих більша, а відповідно і заходи жорсткіші.Загалом, практично у всіх країнах ситуацію оцінюють досить серйозно. І як можна було почути люди карантинних заходів дотримуються і до всього, що відбувається ставляться з розумінням. Щодо України, і Закарпаття зокрема, то до прикладу в Мукачеві вулиці хоч і стали трохи безлюднішими – не всі громадяни розуміють що відбувається і виходять в місто. Під під’їздами, на дитячих майданчиках гуляють діти…Все так, ніби в країні не карантин, а канікули… Недооцінена загроза, саме так коронавірус характеризують в країнах, які найбільше постраждали від цієї недуги. Італійці кажуть, якби їм дали трохи часу і можливість ось так підготуватися до епідемії – таких трагічних наслідків вдалося б уникнути.

Більше в сюжеті М-студіо:

Читайте також: В Ужгороді 49 людей, які повернулись з-за кордону, підписали зобов’язання про самоізоляцію

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Карантин #закарпатці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...