• Головна
  • Увага! З 18 березня на Закарпатті буде припинене міжміське та міжобласне сполучення транспорту
16:20, 17 березня 2020 р.

Увага! З 18 березня на Закарпатті буде припинене міжміське та міжобласне сполучення транспорту

Відзавтра з 12 години дня буде припинене міжміське та міжобласне сполучення транспорту.

Про це сьогодні сказав виконувач обов’язків голови ОДА Олексій Гетманенко, пише Суспільне.

Нагадуємо, вчора президент Володимир Зеленський закликав уряд заборонити перевезення, зокрема, залізничне, авіа- та автобусне, а також роботу метрополітенів з 12:00 18 березня. За його словами, міські перевезення можуть здійснюватися до 10 пасажирів у маршрутних таксі і до 20 — у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваїв, — сказав він.

Читайте також по темі:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#траспорт #графік #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення