УЗД - вірний помічник у профілактиці хвороб та виявленні патологій

УЗД - вірний помічник у профілактиці хвороб та виявленні патологій, Богдан Наталя

Сучасні методи діагностики внутрішніх органів за допомогою ультразвуку дозволяють зберегти не тільки здоров’я, а й життя людини. Лигирда Віктор Вікторович – професіонал, який кваліфіковано і уважно проводить УЗД, допомагаючи профільним лікарям швидко поставити правильний діагноз і своєчасно розпочати лікування.

Кар’єра

Свій робочий шлях Віктор Вікторович розпочав після закінчення Ужгородського національного університету у 2017 році. З дипломом спеціаліста з «Лікувальної справи» він вступив до інтернатури, де набував досвіду у сфері «Рентгенології». З 2019 року Лигирда Віктор Вікторович працює лікарем УЗ діагностики в провідному медичному центрі «ОН Клінік Ужгород».

Коли треба звертатися до лікаря УЗД

Можливості УЗ дослідження дозволяють діагностувати патологічні зміни в організмі пацієнтів на початкових стадіях складних захворювань. Доступність цього методу дослідження внутрішніх органів робить його дуже інформативним, крім цього:

  • УЗД не має протипоказань, його можна робити стільки разів, скільки необхідно для контролю за розвитком хвороби;
  • спостерігання за роботою внутрішніх органів людини у теперішньому часі дозволяє лікареві відзначати найменші зміни у стані здоров’я пацієнта.

Проте, тільки кваліфікований спеціаліст може вірно розшифрувати результати досліджень, що є вкрай необхідним для правильного лікування.

Ультразвукове дослідження призначають при різних захворюваннях, серед яких патології статевої та сечовидільної системи, хвороби органів черевної порожнини, серцево-судинні та гормональні порушення. Використання УЗД вкрай необхідне під час проведення мініінвазивних операцій – в якості контролю точності рухів хірурга. Без УЗД вже неможливо уявити собі виношування дитини: протягом 9 місяців лікар-УЗД регулярно спостерігає за правильним розвитком плоду, та відсутністю порушень у перебігу вагітності. І, хоча УЗ-діагност не проводить безпосередньо лікування, від його діагнозу залежить одужання пацієнта.

Допомога літнім пацієнтам

Лигирда Віктор Вікторович – кваліфікованій спеціаліст, якого поважають колеги і пацієнти. З минулого року він брав участь у соціальному проекті, започаткованому «ОН Клінік Ужгород». Проект мав завдання забезпечити людей похилого віку безкоштовною УЗ діагностикою, адже дуже часто пенсіонери не можуть собі дозволити пройти обстеження. За період соціального проекту Віктор Вікторович оглянув 44 пацієнтів.Було зроблено діагностику внутрішніх органів, сечовидільної системи, щитовидки та молочних залоз для літніх пацієнтів.

Допомога медичного центру «ОН Клінік Ужгород» та робота Лигирди Віктора Вікторовича дозволила зробити сучасні медичні послуги доступними соціально незахищеним пенсіонерам, які вдячні за турботу і увагу лікаря.

Записатися на прийом до лікаря можна в медичному центрі "ОН Клінік" в Ужгороді, на пр. Свободи, 43, (0312) 45-15-15 або 0 800 30 77 33 (цілодобово).

 На правах реклами

УЗД Ужгород Он Клінік узд діагностика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
723 перегляди в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі