Як в Ужгороді пропагують соціально відповідальний бізнес (ФОТО)

Дискусії про соціальну відповідальність бізнесу тривають уже не один рік. Сама концепція зародилася в США на початку 70-х років та до нашого часу зазнала багато змін, але ідея успішно адаптувалася в світовому бізнесі. В умовах сьогодення, а, особливо, в нашій державі, розвиток соціальної відповідальності повинен бути в пріоритеті у корпорацій різного сегменту. Про одну таку ініціативу Сайт міста Ужгорода розповість вам сьогодні.

У грудні 2019 року медичний центр «ОН Клінік Ужгород» започаткував соціальний проект – безкоштовне УЗД для соціально незахищеного населення міста, а саме для пенсіонерів. Для проходження безкоштовного огляду потрібно було попередньо записатися на огляд та при візиті в клініку мати при собі пенсійне посвідчення та направлення на УЗД від будь-якого лікаря. 

Як в Ужгороді пропагують соціально відповідальний бізнес (ФОТО), фото-1

Співпрацю по соціальному проекту медичний центр «ОН Клінік Ужгород» почав із Ужгородським міським територіальним центром соціального обслуговування. У грудні 6 підопічних Терцентра було привезено в клініку для проходження УЗ дослідження органів черевної порожнини.

Після цього було прийняте рішення про проведення безкоштовних УЗД досліджень для соціально незахищеного населення міста. Сайт міста Ужгорода став інформаційним партнером центру "Он Клінік Ужгород" задля того, аби донести важливу інформацію до тих, хто потребує такої допомоги. І вже в січні можливістю безкоштовно пройти обстеження в «ОН Клінік Ужгород» скористалося 24 людини.

Пенсіонерка Ольга Петрівна поділилася своїми враженнями:

- «Я відвідала медичний центр «ОН Клінік Ужгород» 23 січня 2020 року за адресою пр. Свободи №43 в місті Ужгород, в якому зустрів мене медичний колектив і була вражена їх привітністю в уютних, кришталево чистих, теплих умовах. Мені, пенсіонеру з мізерною пенсією, знаючі фахівці-медики абсолютно безкоштовно зробили УЗД внутрішніх органів і розшифрували результати ультра-звукового обстеження.».

Завдяки попиту та актуальності соціальний проект було продовжено й на лютий місяць. Протягом місяця медичний центр відвідало ще 14 пенсіонерів. Іраїда Андріївна, якій 80 років, прийшла в медичний центр на безкоштовне УЗД щитовидної залози. Про проект дізналася від знайомих, які, в свою чергу, прочитали про нього в інтернеті.

Як в Ужгороді пропагують соціально відповідальний бізнес (ФОТО), фото-2

Ми мали змогу поспілкуватися з Іраїдою Андріївною, а саме нас цікавило, як вона відреагувала на таку можливість та які у неї враження від огляду та медичного центру.

– «Спочатку я не відразу повірила у правдивість такої інформації, адже добре розумію, що приватна медицина – це завжди платні послуги. Але я вирішила зателефонувати в медичний центр. Дівчина з якою я розмовляла, мені все детально пояснила і підтвердила, що дійсно, огляд можна пройти і він буде абсолютно безкоштовним. Всі ми розуміємо, які пенсії отримують прості люди в Україні, тому така можливість для нас це дійсно дуже хороша ініціатива. Сама клініка мені дуже сподобалася, все чисто та дуже світло. Дівчина на рецепції зустріла мене з посмішкою. Лікар УЗД, молодий, але дуже детально все мені пояснив під час огляду. Я дуже вдячна медичному центру «ОН Клінік Ужгород» за таку можливість.»

За весь період проекту було проведено 44 УЗД обстеження. На даний момент, проект завершено, але як нам повідомили в медичному центрі, не виключено, що ініціативу продовжать. А як ви вважаєте, чи потрібні Ужгороду такі соціальні проекти?

Сайт міста Ужгорода

соціальний проект Он Клінік пенсіонери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
186 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі