• Головна
  • 15-річна закарпатка стала чемпіонкою на міжнародному турнірі з армрестлінгу (ФОТО, ВІДЕО)
19:43, 3 березня 2020 р.

15-річна Богдана Лехман із закарпатського Воловця здобула абсолютну перемогу - 1 місце у Міжнародному турнірі "Кубок Пушкарів", який відбувся на Тернопільщині у м.Кременець.

Про це повідомляє Сайт міста Ужгород із посиланням на Голос Карпат.

"Кубок Пушкарів" - це міжнародний турнір з армспорту, присвячений пам'яті Андрія та Анатолія Пушкарів, заслужених тренерів України з армреслінгу. На дводенне дійство з’їхалися близько 200 спортсменів із 3акарпаття та всієї України, а також зі Швеції, Словаччини, Молдови, Румунії.

"Надзвичайно сильні з'їхалися армреслери, але нашій команді із Закарпаття вдалося вибороти призові місця" - каже Голосу Карпат мама юної чемпіонки Таїсія Лехман.

У перший день змагань, 29-го лютого, відбувалася боротьба на ліву руку. 3акарпатські спортсмени посіли такі місця:

• Рошко Іван (м.Воловець) - 3-тє місце
  • Григорчук Іван (м.Рахів) - 3-тє місце.

В боротьбі на праву руку, яка пройшла 1 березня, закарпатці вибороли наступні призові місця:

• Лехман Богдан (м.Воловець), президент федерації армспорту в Закарпатській області, чемпіон України, майстер спорту - 3-тє місце
  • Лехман Богдана (м.Воловець), чемпіонка світу, призерка України - 1-ше місце
  • Рошко Іван (м.Воловець) - 2-ге місце
  • Волошин Артем (м.Ужгород) - 3-тє місце

Григорчук Іван (м.Рахів), чемпіон України, який у важкій боротьбі поступився тільки чемпіонові Молдови та призерові світу і зайняв 2-ге місце.

Ведучим "Кубка Пушкарів 2020" став львів'янин Віталій Вавринів. Також на спортивному заході були присутні видатні спортсмени, зокрема приїхав й відомий у всьому світі український силач Василь Вірастюк. Жінки та чоловіки змагалися у восьми вагових категоріях. 15-річна ж Богдана Лехман перемогла у ваговій категорії до 60 кг.

3і слів чемпіонки, за 1-ше місце її нагородили великим кубком, медаллю та грамотою. А її мама - Таїсія Лехман, ексклюзивно для Голосу Карпат привідкрила завісу майбутніх подій:

"Готуємося  до Чемпіонату України" - повідомила жінка.

Як все проходило, дивіться на ексклюзивних світлинах в фотогалереї Голосу Карпат.

Підписуйтесь на наш Telegram канал  та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію