Можливості для молоді: у чотирьох містах Закарпаття відкрили спеціальні хаби

Чотири молодіжні хаби — простори для створення та продукування ідей — відкривають на Закарпатті. Ідеться наразі про 4 міста — Тячів, Іршаву, Виноградів та Перечин. За два місяці уже закупили необхідне обладнання, навчили молодь там працювати та готові до співпраці, повідомляє Uzhinform.

Проект «Створення мережі молодіжних просторів на Закарпатті» реалізують учасники «Простору молоді» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Молодіжні ради Закарпаття (та окремих регіонів краю) куруватимуть молодіжні проекти. Перш за все цікавляться, що необхідно реалізувати, а згодом шукають шляхи для вирішення.

"Технічне забезпечення першокласне. Далі ми плануємо свою діяльність, відкриємо Speaking club (буде на базі Хабу проводитися), братимуть участь волонтери Корпусу миру. Наступний наш великий проект – це відкриття медіа-студії, де діти будуть вчитися знімати відео, монтувати його, пропагувати і рекламувати свою громаду, свій населений пункт", - розповідає Микола Чех.

Такі хаби та об’єднання молодих людей допомагатимуть не тільки самій молоді, а й розвитку громад Закарпаття, — переконані учасники.

Загалом, у програмі співпраці є чимало корисних компонентів. Ідеться про навчально-тренінгові сесії для молодіжних лідерів та активних людей, згодом — підтримка у відкритті хабів (креативних просторів), закупівля техніки для початку діяльності, формування порядку денного роботи на певні періоди. Окремо є підтримка міні-проектів, грантів у громадах: коли потрібно залучити до участі не тільки молодь, а широке коло усіх зацікавлених. Також є можливість участі у обміні досвідом між регіонами України.

Хто шукає шляхи для реалізації, обов’язково знайде можливість: переконані у громадській організації. До Тячівського хабу “Bulb” у мережу об’єднуються Виноградівська «Майстерня ідей», Іршавський простір «ПакДись» та перечинська «Хижа». Готові до співпраці і в Ужгороді, загалом проекти орієнтовані на молодь Закарпаття, йдеться у сюжеті Uzhinform. Більше - у сюжеті. 

молодіжний хаб простір для молоді Тячів Виноградів Іршава Перечин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(1 оцінка)
Високі оцінки користувачів за Корисність
318 переглядів в березні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі