• Головна
  • Coin 24: Сервіс купівлі та продажу криптовалют в Ужгороді
Новини компаній
12:00, 27 лютого 2020 р.

Coin 24: Сервіс купівлі та продажу криптовалют в Ужгороді

Новини компаній

Ще десяток років тому ніхто навіть подумати, напевно, не міг, що будуть існувати якісь віртуальні гроші, які не можливо буде відчути на дотик, або ж взяти в руки взагалі. Що вже говорити про криптовалюти. Але роки йдуть і на даний момент часу криптовалюти стрімко завойовують цифровий простір і в деяких випадках стають одним з головних інструментів розрахунку - детальніше тут!

Нині, за допомогою криптовалют, можна розрахуватися за рахунками, купувати певні товари, або оплачувати послуги. Також ви можете здійснити обмін криптовалюти на USD, UAH в Ужгороді чи обміняти одну криптовалюту на іншу. За допомогою спеціальних онлайн-обмінників всі операції з віртуальною валютою можна вирішити за кілька хвилин, без будь-яких проблем і за короткий проміжок часу. 

Сервіс купівлі та продажу криптовалют Coin 24 - онлайн обмінник криптовалют з великим вибором валют, вигідним курсом, кваліфікованими менеджерами, а також актуальними новинами із світу криптовалют, а ще більш детально можетепрочитати на сайті

Coin 24: Сервіс купівлі та продажу криптовалют в Ужгороді, фото-1

Основні переваги обмінника Coin 24:

  • Підтримка основних видів криптовалют - Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dogecoin, Tether, Tron і Dash.
  • Партнерська програма. Заробляйте разом з сервісом. Після реєстрації Ви отримуєте унікальне посилання, за яким можете запрошувати стати користувачами обміннику своїх близьких, родичів, друзів і знайомих. Ви отримуєте % від доходу сайту за кожну проведену операцію Вашим запрошеним користувачем.
  • Компетентні та кваліфіковані менеджери сайту, які з радістю та максимально точно дадуть відповіді на всі Ваші запитання, що стосуються онлайн обмінника криптовалют Coin 24.
  • Резерв. Сервіс має свій достатній резерв валют, тому Вам не потрібно буде замовляти та довго очікувати проведення обміну.
  • Надточний калькулятор, який без помилок підрахує суму, яку Ви отримаєте під час проведення операцій з обміну. 
  • Вигідний курс Bitcoin, Ethereum, Altcoin в Ужгороді. Coin 24 пропонує своїм користувачам курс, який відповідає курсу на міжнародних біржах.   
  • Інтуїтивно-зрозумілий дизайн сайту, який допоможе Вам без зайвих клопотів розібратися з принципом роботи сайту.
  • Конфіденційність даних. Ви можете бути впевнені в тому, що Coin 24 не передає Ваші персональні дані третім особам, і тим більше не продає їх для ресурсів, що займаються розсилками і перепродажем контактів. 
  • Безпека. На сервісі підключений ssl-сертифікат, який відповідає за безпечність проведення операцій з фінансами, тому ніякі зловмисники не зможуть отримати будь-які Ваші фінансові дані.

Coin 24 завжди допоможе Вам купити чи продати криптовалюту, яка зацікавила Вас. Але для придбання віртуальної валюти Вам спочатку необхідно створити криптогаманець, на який будуть надходити кошти. Якщо Ви маєте на меті продавати свої криптоактиви, то гаманець у Вас вже має бути. Тому, щоб скористатися обміною послугою Coin 24, Вам необхідно лише зареєструватися на сайті, створити заявку на обмін, попередньо вибравши напрямок обміну. Через деякий час Ви отримаєте бажану валюту на вказаний гаманець/рахунок і т.д. Все відбувається швидко і безпечно, надійно і результативно.

Користуйтеся послугами якісного сучасного сервісу купівлі та продажу криптовалют Coin 24 і забудьте про проблеми раз і назавжди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...