
16:51, 24 лютого 2020 р.
Скасовано Венеційський карнавал: в Італії понад 200 людей заражені коронавірусом, 4 - померли
Кількість підтверджених випадків зараження гостроінфекційним коронавірусом Covid-19 в Італії сягнула 203, чотири людини померли.
Про це повідомляє в понеділок італійська газета "Репуббліка", пише interfax.
Більшість випадків зараження - 165 пацієнтів - виявлено в італійській області Ломбардія.
Крім того, вірус поширився в областях Венето, Емілія-Романья, Лаціо і П'ємонті.
Отже, зазначає "Репуббліка", наразі Італія посідає третє місце у світі за кількістю заражених уханьським вірусом після Китаю та Південної Кореї.
Перший випадок зараження в Італії було зафіксовано у 38-річного жителя Кастільйоне-д'Адда в Ломбардії минулого тижня. Пацієнта було госпіталізовано минулої середи, але спочатку медики не пов'язували симптоми його хвороби з уханьським вірусом. Після погіршення самопочуття чоловіка його дружина розповіла, що хворий спілкувався з другом, який недавно повернувся з Китаю.

Австрія призупинила всі поїзди з Італії, які проходять через перевал Бреннер, щоб запобігти подальшому поширенні коронавіруса. Наголошується, що пасажирські поїзди були припинені в обох напрямках.
Незадовго до оголошення про припинення уряд Австрії заявив, що він заборонив в'їзд поїзда, що прямував у Мюнхен, Німеччина, з італійської Венеції через підозру в тому, що двоє пасажирів можуть бути заражені коронавірусом.
Міністерство внутрішніх справ Італії повідомило владу Австрії, що на борту знаходилися дві людини з симптомами лихоманки.
У десяти невеликих містах у північних регіонах країни - Ломбардії та Венето - запровадили карантин. Приблизно 50 000 людей просять залишатися вдома, пише BBC.

А у Венеції влада вирішила скасувати два останні дні карнавалу, які припадали на 24-25 лютого.

Читайте також: У Польщі госпіталізували чоловіка з підозрою на коронавірус, а ще в 3-х країнах випадки зараження підтвердили
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
25 квітня
Шок-ціни на меблі в Ужгороді: купуйте вигідно, а не дорого
Новини компаній
17:00
25 квітня
11:00
24 квітня
Фонд Андрія Матюхи допоміг втілити міжнародну мистецьку ініціативу «ORIGAMI for UKRAINE» у столиці
Пресреліз
16:00
22 квітня
17:41
21 квітня
16:34
21 квітня
14:51
21 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
10:55, 21 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
live comments feed...