
18:32, 18 лютого 2020 р.
В ужгородському транспорті почали працювати валідатори: чи задоволені жителі міста (ВІДЕО)
Новації в ужгородських автобусах. Уже більше двох тижнів у комунальному транспорті міста працюють валідатори.
Дозволяють оплачувати за проїзд безконтактно за допомогою картки, або телефону.
У кожному автобусі встановили по три пристрої: біля передніх, середніх та задніх дверей. Та чи задоволені ужгородці, дивіться в сюжеті:
Читайте також: Власницю стафів, які покусали ужгородку та собаку встановлено - її чекає штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:51, 25 червня
12:51, 25 червня
9
22:57, 15 червня
15:22, 22 червня