
10:32, 17 лютого 2020 р.
Зґвалтування неповнолітньої в Ужгороді: чи причетний до злочину нацгвардієць?
15 лютого Закарпаття облетіла новина про згвалтування неповнолітньої дівчини в Ужгороді.
Відомо, що чоловік зараз знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.
Сайт міста Ужгорода повідомляв, що 26-річний уродженець м. Золочів, Львівської області 14 лютого згвалтував 17-річну дівчину.
17 лютого у мережі правозахисник Роман Келемен повідомив, що гвалтівником є "військовослужбовець Національної гвардії в/ч 3002, який приїхав на Закарпаття наводити порядок і боротися зі злочинністю після стрілянини в м. Мукачево". Цю інформацію підтвердили місцевому ЗМІ власні джерела в поліції. Також за словами правозахисника, військовослужбовця за його заявою швидко, заднім числом звільнили з лав Національної гвардії.
У той же час виданню ГК вдалось зв'язатись із прес-службою в/ч 3002, де зазначили:
"Щодо інформації про зґвалтування неповнолітньої особи в місті Ужгороді, яке ніби-то здійснив військовослужбовець Нацгвардії України повідомляємо: жоден військовослужбовець військової частини 3002 Нацональної гвардії не здійснював вказаних протиправних дій. Просимо працівників Засобів масової інформації уточнювати подібні факти перед публікуванням".
Проте, зазначимо, у пресслужбі уточнюють, що мова йде про військовослужбовців, які зараз працюють у військовій частині. Правозахисник же повідомив, що службовця звільнили заднім числом.
Наразі Сайт міста Ужгорода чекає офіційного коментаря ГУ НПУ Закарпатської області щодо уточнення поданої правозахисником інформації, адже коментар пресслужби Нацгвардії вкрай різниться з нею.
До слова, 0312 підтвердили у пресслужбі, що підозрюваний затриманий і на сьогоднішній день перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Та зазначили, що 17 лютого слідчі будуть звертатися до суду про обрання чоловікові запобіжного заходу та наполягати, щоб підозрюваному обрали запобіжний захід без внесення застави.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Компанія «Casino.ua» адаптується до нових вимог регулятора: що змінилося для гравців
Новини компаній
17:30
15:30
18:00
25 квітня
Шок-ціни на меблі в Ужгороді: купуйте вигідно, а не дорого
Новини компаній
17:00
25 квітня
Фонд Андрія Матюхи допоміг втілити міжнародну мистецьку ініціативу «ORIGAMI for UKRAINE» у столиці
Пресреліз
16:00
22 квітня
17:41
21 квітня
16:34
21 квітня
ТОП новини
Оголошення
18:22, 19 квітня
118
12:09, 26 квітня
5
14:19, 21 квітня
15:52, 14 квітня
4
live comments feed...