• Головна
  • В Ужгороді затвердили Програму забезпечення житлом ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей на 2020 – 2024 роки
11:08, 13 лютого 2020 р.

В Ужгороді затвердили Програму забезпечення житлом ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей на 2020 – 2024 роки

Ця програма фінансуватиметься не лише з міського, а й з обласного бюджету. Втім, на усі 4 роки реалізації передбачено 15 мільйонів гривень, з яких 12,5 – кошти бюджету Ужгорода.

Про це повідомляє власкор 0312.

В Ужгороді затвердили Програму забезпечення житлом ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей на 2020 – 2024 роки, фото-1

Нагадаємо, сьогодні міські депутати виділили 10 мільйонів на 1 рік управлінню СБУ.

Станом на 1 листопада 2019 року в м. Ужгороді на квартирному обліку за місцем реєстрації перебуває 24 особи з інвалідністю, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням в Афганістані. 17 учасників бойових дій в Афганістані, які перебувають на квартирному обліку з 1996 року, на сьогодні не мають власного житла.

Право на придбання житла на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного та міського бюджету мають ветерани війни в Афганістані, місце проживання яких станом на 1 січня 2020 року зареєстровано в м. Ужгород, та які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов (крім осіб з інвалідністю І та ІІ груп, які стали на квартирний 4 облік до 1 січня 2018 року, для яких передбачено виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення з державного бюджету).

Детальніше про програму читайте тут.

Сайт міста Ужгорода

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житло #афганці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...