• Головна
  • Будівельні матеріали оптом: вибираємо постачальника
Реклама
08:43, 27 січня 2020 р.

Будівельні матеріали оптом: вибираємо постачальника

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

Обсяги будівництва, які ведуться приватними особами та компаніями, рік від року зростають. Це пов'язано із загальним підвищенням рівня життя і вимог до житлових та комерційних будівель. Багатьом хочеться переїхати у власний будинок або відкрити офіс фірми у купленому особняку. Однак, будівельні роботи - це завжди значні, хоча і одноразові витрати, які можна та потрібно оптимізувати.

Суттєвою статтею витрат при будь-якому будівництві є будматеріали. Скільки на них буде витрачено фінансових коштів, залежить не тільки від наявності налагоджених контактів з постачальниками, від кількості та якості матеріалів, але і від витрат на логістику. Продумані оптові закупівлі у надійного постачальника Liber, який безпосередньо працює з численними, перевіреними часом виробниками, організовує оптимальну доставку і несе відповідальність за якість товарів - здатні скоротити від 2% до 20% витрат на постачання будматеріалами. Це суми від десятків тисяч до мільйонів.

Яким же чином здійснюється закупівля матеріалів оптом?

Два підходу оптових закупівель: який вигідніше? Будматеріали оптом можуть купувати юридичні або фізичні особи, власники або відповідальні за будівництво, а можуть бути передані спеціалізованій компанії, яка вже має всі необхідні налагоджені канали поставок. У обох підходів є свої переваги. У будь-якому випадку, ціни на будівельні матеріали оптом будуть тим нижче, чим більше ви маєте намір придбати, або чим менше список постачальників-виробників будматеріалів, до яких маєте звернутися за продукцією.

Купівля та підбір матеріалів силами забудовника

Якщо мова йде про будівельну компанію, закупівлями зазвичай займається спеціалізований відділ або один-два менеджери з постачання. При належній кваліфікації співробітників компанія може істотно заощадити на закупівлях. Однак трудовитрати на пошук постачальників і ведення переговорів повинні щомісяця оплачуватися компанією, що знижує відсоток економії.

Купівля і підбір матеріалів спеціалізованою компанією

Віддаючи вирішення питання закупівлі будматеріалів на аутсорсинг, будівельна компанія може користуватися знаннями і досвідом цілого колективу постачальників. При цьому матеріальні витрати будуть порівнянні з зарплатою одного менеджера по закупкам. Якщо ви ведете масштабне приватне будівництво, також має сенс звернутися до спеціалізованої фірми, яка займеться закупівлями матеріалів і устаткування для вашого об'єкта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...